Parodia piosenki "Nie ma fal" Dawida Podsiadły. Posłuchaj utworu "Falafel"

Aleksandra Degórska
24.01.2019 13:02
Parodia piosenki "Nie ma fal" Dawida Podsiadły. Posłuchaj utworu "Falafel" Fot. kadr z wideo

YouTuberzy z kanału Na pełnej przerobili utwór "Nie ma fal" na "Falafel". Co na to wegetarianie?

Na drugi singiel promujący album "Małomiasteczkowy" wybrano "Nie ma fal" - utwór wypełniony po brzegi wibrującymi syntezatorami, przeplatającymi się nawzajem instrumentami perkusyjnymi oraz mocnym i poruszającym wokalem Dawida. Tekst nawiązuje do problemów dnia codziennego w relacjach z drugą osobą, wskazuje na brak zrozumienia i niemożność nadawania na tych samych „falach”. W parodii polskich YouTuberów jednak tekst mówi o czymś zupełnie innym.

Parodia piosenki "Nie ma fal" Dawida Podsiadły. Posłuchaj "Falafel"

YouTuberzy z kanału Na pełnej tworzą parodie słynnych utworów i tym razem wzięli się za piosenkę Dawida Podsiadły - "Nie ma fal". W ich wersji kawałek nosi tytuł "Falafel" i łatwo się domyślić, o czym jest mowa w tym utworze. Parodia cieszy się dużą popularnością i już ma ponad 17 tysięcy wyświetleń oraz została nieoficjalnie ogłoszona hymnem wegetarian. Twórcy postanowili również stworzyć wideo odtwarzając oficjalne lyric video Podsiadły.

Posłuchajcie, jak brzmi parodia piosenki "Nie ma fal".

Ostatnio również Katarzyna Nosowska sięgnęła po repertuar Podsiadły i przerobiła utwór "Małomiasteczkowy", pod który stworzyła tekst dotyczący odstrzału dzików.

Dawid Podsiadło na trasie "Wielkomiejski Tour"

Wokalista cieszy się takim zainteresowaniem, że 31 koncertów w ramach trasy "Wielkomiejski Tour" sprzedał w 4 minuty. Z tego też powodu muzyk ogłosił dodatkowe koncerty - w sumie Podsiadło zagra 53 koncerty w 32 miastach od lutego 2019.

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.