Pat O'Brien z Cannibal Corpse wyszedł z więzienia po wpłacie dużej kaucji
Joanna Chojnacka
18.12.2018 10:30
Pat O'Brien z Cannibal Corpse wyszedł z więzienia po wpłacie dużej kaucji Fot. kadr z wideo/ FOX 13 News - Tampa Bay

Po niecałym tygodniu aresztu, gitarzysta deathmetalowej grupy Cannibal Corpse opuścił więzienie. Wszystko dzięki kaucji, która wyniosła w jego przypadku, bagatela, 50 tysięcy dolarów. 

10 grudnia 2018 roku Pat O'Brien, gitarzysta Cannibal Corpse został oskarżony o włamanie oraz napad na funkcjonariusza. Mężczyzna miał wtargnąć do sąsiedniego domu, zaatakować mieszkającą w nim kobietę. a kiedy na miejscu zjawiła się policja, ponoć uciekał i groził mundurowemu nożem. Dzień po tych wydarzeniach, muzyk stanął przed sądem, który zażądał od niego 50 tysięcy dolarów kaucji. Na reakcję fanów zespołu nie trzeba było długo czekać. Użytkownik platformy Go Fund Me zwany "CannibaL'David Corpse'Aguillard" zorganizował zbiórkę datków dla swojego ulubieńca. Jednak ta wkrótce została zamknięta i pieniędzy nie uzbierano. 

Pat O'Brien z Cannibal Corpse wyszedł z więzienia 

Chociaż zbiórka dla O'Briena skończyła się klapą, muzyk i tak wyszedł z więzienia dzięki kaucji. Został zwolniony niecały tydzień po rzekomym włamaniu. Na wolności był już o 9 rano 14 grudnia 2018 roku. Jak wynika z informacji prasowej biura szeryfa Hillsborough County Office, muzyk nie znał żadnego z mieszkańców domu, do którego ponoć wtargnął. Właściciel posesji twierdzi, że O'Brien w trakcie włamania mógł mieć halucynacje. Podobno mówił o tym, że ktoś go ścigał, a nawet schował się do szafy. Przed opuszczeniem aresztu muzyk przeszedł testy na obecność narkotyków.

Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.