Paul Di'Anno z Iron Maiden może już nigdy nie wrócić na scenę ze względu na swój stan zdrowia

16.12.2019 12:19
Paul Di'Anno z Iron Maiden może już nigdy nie wrócić na scenę ze względu na swój stan zdrowia Fot. kadr z wideo

Były wokalista Iron Maiden twierdzi, że ma szczęście, bo przeżył poważną infekcję, której doznał kilka lat temu. Niestety to nie koniec jego kłopotów. 

W jednym z ostatnich wywiadów Paul Di'Anno przyznał, że niemalże umarł 4 lata temu. Muzyk cierpiał na sepsę, która spowodowała jego trudności z chodzeniem.

Paul Di'Anno z Iron Maiden może nie wrócić na scenę

Chociaż muzyk wyleczył chorobę, jej konsekwencje odczuwa do dzisiaj. Wokalista nadal jest podatny na infekcje, co powstrzymuje lekarzy przed kolejnymi operacjami. Muzyk póki co ma sprawne tylko jedno kolano. Chociaż bardzo chciałby wrócić na scenę i nie planuje emerytury, być może nie będzie to możliwe.

Bardzo chcę grać, ale nie mogę tego robić, dopóki mnie nie naprawią. Nie przestałem tworzyć muzyki, ale muszę wyzdrowieć.

Przeczytaj także

Muzyk przyznał również, że nie czuje się dobrze. Podkreślił, że potrzebuje operacji obu kolan oraz rehabilitacji. Siedzenie podczas grania koncertów nie jest tutaj przeszkodą, jednak możliwość samodzielnego wstawania i stawania, choćby na jednej nodze, bardzo ułatwiłoby Paulowi podróżowanie. Aktualnie transport muzyka jest bardzo utrudniony.

Iron Maiden w Polsce w 2020 roku

Grupa Iron Maiden z obecnym wokalistą - Brucem Dickinsonem już wkrótce wróci do Polski. Muzycy zagrają koncert 5 lipca 2020 roku na Stadionie Narodowym w WarszawieObok legendy heavy metalu zobaczymy także Within Temptation oraz Lord Of The Lost. Iron Maiden pojawi się w Polsce w ramach trasy legacy Of The Beast Tour.

Zobacz też: Lider Iron Maiden przyjedzie do Polski z solowym projektem. Spotka się tylko z wybrańcami 

Joanna Chojnacka
Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.