15.05.2015 16:38

Paul McCartney: Oasis powinno wrócić!

Ex-Beatles dołączył do grona osób, które z chęcią zobaczyłyby ponownie na scenie Gallagherów. Jaką radą służy braciom, by ci mogli się zjednoczyć?

Paul McCartney: Oasis powinno wrócić!
foto: Retna/Photoshot/REPORTER/East News

Założyciele Oasis - bracia Liam i Noel, już od dawna pozostają ze sobą skłóceni. Waśń między rodzeństwem zdaje się nie mieć końca. Światełko w tunelu pojawiło się wraz z informacją o tym, że Liam wybrał się na koncert Noel Gallagher’s High Flying Birds. Niestety wydarzenie nie spowodowało pojednania. Reaktywacja legendy brit-rocka dalej wydaje się być wyłącznie złudną nadzieją.

Paul McCartney, jako fan Oasis, życzy grupie muzycznego powrotu. Artysta uważa, że bracia powinni odrzucić konflikt na bok:

"

Nie wiem czy kiedykolwiek uda im się pogodzić. Jest to smutne, bo wspólnie są świetni. Jednak jak wielu braciom, tak i im, odbija. Niemniej, powinni się ponownie zejść. "

Tylko co może stanowić remedium na zakopanie wojennego topora? Paul McCartney, ma na to odpowiedź:

"

Powinni się spotkać i zrobić trochę dobrej muzyki. Muszą tego jednak chcieć. Myślę, że sporo osób oczekiwałoby, że tak postąpią. To naprawdę fajni goście. "

Od rozpadu Oasis w 2009 roku, Liam grał w zespole Beady Eye, zaś Noel w High Flying Birds. Pierwszy z zespołów rozpadł się w 2014 roku. Jednak drugiemu wiedzie się całkiem dobrze sądząc po wydanej zaledwie w lutym 2015 roku płycie „Chasing Yesterday". Noel wystąpi ze swoją grupą 12 czerwca w ramach Orange Warsaw Festival 2015.

Czy bracia Gallagher posłuchają rad byłego członka The Beatles?

Robert Skowronski
Tagi: Rock News Paul McCartney Oasis Noel Gallagher Liam Gallagher