Paul McCartney podejmie współpracę z Bradem Pittem? Muzyk zasugerował wspólny projekt

11.09.2019 10:25
Paul McCartney podejmie współpracę z Bradem Pittem? Muzyk zasugerował wspólny projekt Fot. AFP/EAST NEWS

W jednym z ostatnich wywiadów Paul McCartney przyznał, że ma pomysł na współpracę z Bradem Pittem. Czy projekt ma szansę dojść do skutku?

Chociaż twórca filmu "Yesterday" starał się pokazać, jak wyglądałby współczesny świat bez muzyki Beatlesów, raczej i tak nie uda nam się sobie tego wyobrazić. Paul McCartney i jego koledzy są niekwestionowanymi ikonami rocka. Z kolei branża filmowa straciłaby wiele, gdyby Brad Pitt zdecydował się na inny zawód. Aktor również nie powiedział jeszcze ostatniego słowa i dalej wciela się w genialne role, jak chociażby ta z najnowszego filmu Tarantino.

Paul McCartney podejmie współprace z Bradem Pittem?

Okazuje się, że dwa wielkie nazwiska - Pitt i McCartney mają szansę na współpracę. Lider The Beatles nagrał dla swoich fanów kilka materiałów wideo, które umieścił w sieci. Opowiedział w nich o swojej najnowszej książce oraz zdradził, że nie miałby nic przeciwko temu, aby doczekała się ekranizacji.

Przeczytaj także

Paul McCartney wydał we wrześniu swoją pierwszą książkę dla dzieci z obrazkami. "Hey Grandude!" opowiada o dziadku, który wraz ze swoimi czterema wnukami przeżywa niezwykłe przygody dzięki magicznym pocztówkom. Muzyk przyznał, że jego główną inspiracją do napisania rodzinnych historii zawartych w książce, były jego własne doświadczenia z pełnienia roli dziadka. Artysta stwierdził także, że opowieści nadają się do ekranizacji i zasugerował, kto mógłby znaleźć się w obsadzie ewentualnego filmu "Hey Grandude!".

Myślę, że Brad Pott byłby idealnym kandydatem do zagrania tytułowego dziadka odkrywcę w filmie. To byłoby naprawdę bardzo dobre, prawda?

Zobacz też: Nowy mural Beatlesów powstał w miejscu, w którym zespół grał w latach 60.

Joanna Chojnacka
Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.