Paul McCartney podejmie współpracę z Bradem Pittem? Muzyk zasugerował wspólny projekt

11.09.2019 10:25
Paul McCartney|undefined Fot. AFP/EAST NEWS

W jednym z ostatnich wywiadów Paul McCartney przyznał, że ma pomysł na współpracę z Bradem Pittem. Czy projekt ma szansę dojść do skutku?

Chociaż twórca filmu "Yesterday" starał się pokazać, jak wyglądałby współczesny świat bez muzyki Beatlesów, raczej i tak nie uda nam się sobie tego wyobrazić. Paul McCartney i jego koledzy są niekwestionowanymi ikonami rocka. Z kolei branża filmowa straciłaby wiele, gdyby Brad Pitt zdecydował się na inny zawód. Aktor również nie powiedział jeszcze ostatniego słowa i dalej wciela się w genialne role, jak chociażby ta z najnowszego filmu Tarantino.

Paul McCartney podejmie współprace z Bradem Pittem?

Okazuje się, że dwa wielkie nazwiska - Pitt i McCartney mają szansę na współpracę. Lider The Beatles nagrał dla swoich fanów kilka materiałów wideo, które umieścił w sieci. Opowiedział w nich o swojej najnowszej książce oraz zdradził, że nie miałby nic przeciwko temu, aby doczekała się ekranizacji.

Przeczytaj także

Paul McCartney wydał we wrześniu swoją pierwszą książkę dla dzieci z obrazkami. "Hey Grandude!" opowiada o dziadku, który wraz ze swoimi czterema wnukami przeżywa niezwykłe przygody dzięki magicznym pocztówkom. Muzyk przyznał, że jego główną inspiracją do napisania rodzinnych historii zawartych w książce, były jego własne doświadczenia z pełnienia roli dziadka. Artysta stwierdził także, że opowieści nadają się do ekranizacji i zasugerował, kto mógłby znaleźć się w obsadzie ewentualnego filmu "Hey Grandude!".

Myślę, że Brad Pott byłby idealnym kandydatem do zagrania tytułowego dziadka odkrywcę w filmie. To byłoby naprawdę bardzo dobre, prawda?

Zobacz też: Nowy mural Beatlesów powstał w miejscu, w którym zespół grał w latach 60.

Joanna Chojnacka
Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.