Paul McCartney potajemnie odwiedził kino i obejrzał "Yesterday". Muzyk wyznał, co myśli o filmie

15.11.2019 16:57
Paul McCartney potajemnie odwiedził kino i obejrzał "Yesterday". Muzyk wyznał, co myśli o filmie Fot. Berzane Nasser/ABACA/Abaca/East News

Paul McCartney zabrał swoją żonę Nancy na randkę do kina. Para obejrzała film "Yesterday" o świecie, który nie zna muzyki Beatlesów.

Film "Yesterday" to komedia w reżyserii Danny'ego Boyla, który pracował przy produkcjach takich jak "Slumdog. Milioner z ulicy" czy "Trainspotting". Muzyczna komedia opowiada o młodym mężczyźnie, który obudził się w świecie, gdzie jest jedyną osobą, która zna piosenki Beatlesów. Bohater oczywiście wykorzystuje swoją wiedzę.

Paul McCartney obejrzał film "Yesterday"

Jeden z członków legendarnej grupy, Paul McCartney został zaproszony na oficjalny pokaz, jednak muzyk odrzucił możliwość obejrzenia produkcji w ten sposób. Okazuje się, że artysta nie zrezygnował z pokazu całkowicie. McCartney zabrał swoją żonę Nancy i potajemnie udał się do kina.

Przeczytaj także

Oczywiście obecność na seansie jednego z najbardziej znanych muzyków w historii została odnotowana. Zarówno fani Beatlesów, jak i dziennikarze byli ciekawi, co McCartney myśli o produkcji. W rozmowie z Billboardem artysta przyznał:

Kiedy dowiedziałem się o tym pomyśle, uznałem, że to okropna idea, ale nie powiedziałem tego na głos. Nie myślałem więcej o tym filmie, ale kiedy okazało się, że Danny Boyle będzie reżyserem, przeszło mi przez głowę, że muszą wiedzieć, co robią. Kiedy twórcy zapytali, czy przyjdę na pokaz, spytałem Nancy, co o tym myśli. Zdecydowaliśmy, że wolimy obejrzeć do we dwójkę i pójść na randkę do kina.

Latem poszliśmy do kina w Hamptons. Zauważyło nas zaledwie kilka osób. Siedzieliśmy w ostatnim rzędzie i chichotaliśmy, szczególnie, gdy pojawiały się wzmianki o Paulu McCartneyu. Kilka osób zorientowało się, że to my, ale cała reszta była zajęta filmem. Pokochaliśmy go.

Zobacz też: Paul McCartney wyda dwa niepublikowane wcześniej utwory 

Joanna Chojnacka
Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.