15.11.2019 16:57

Paul McCartney potajemnie odwiedził kino i obejrzał "Yesterday". Muzyk wyznał, co myśli o filmie

Paul McCartney zabrał swoją żonę Nancy na randkę do kina. Para obejrzała film "Yesterday" o świecie, który nie zna muzyki Beatlesów.

Paul McCartney
foto: Berzane Nasser/ABACA/Abaca/East News

Film "Yesterday" to komedia w reżyserii Danny'ego Boyla, który pracował przy produkcjach takich jak "Slumdog. Milioner z ulicy" czy "Trainspotting". Muzyczna komedia opowiada o młodym mężczyźnie, który obudził się w świecie, gdzie jest jedyną osobą, która zna piosenki Beatlesów. Bohater oczywiście wykorzystuje swoją wiedzę.

Paul McCartney obejrzał film "Yesterday"

Jeden z członków legendarnej grupy, Paul McCartney został zaproszony na oficjalny pokaz, jednak muzyk odrzucił możliwość obejrzenia produkcji w ten sposób. Okazuje się, że artysta nie zrezygnował z pokazu całkowicie. McCartney zabrał swoją żonę Nancy i potajemnie udał się do kina.

Dave Grohl
Dave Grohl
Przeczytaj także Dave Grohl o rzekomej śmierci Paula McCartneya. Teoria o wypadku Beatlesa krąży już od 50 lat

Oczywiście obecność na seansie jednego z najbardziej znanych muzyków w historii została odnotowana. Zarówno fani Beatlesów, jak i dziennikarze byli ciekawi, co McCartney myśli o produkcji. W rozmowie z Billboardem artysta przyznał:

"

Kiedy dowiedziałem się o tym pomyśle, uznałem, że to okropna idea, ale nie powiedziałem tego na głos. Nie myślałem więcej o tym filmie, ale kiedy okazało się, że Danny Boyle będzie reżyserem, przeszło mi przez głowę, że muszą wiedzieć, co robią. Kiedy twórcy zapytali, czy przyjdę na pokaz, spytałem Nancy, co o tym myśli. Zdecydowaliśmy, że wolimy obejrzeć do we dwójkę i pójść na randkę do kina.

Latem poszliśmy do kina w Hamptons. Zauważyło nas zaledwie kilka osób. Siedzieliśmy w ostatnim rzędzie i chichotaliśmy, szczególnie, gdy pojawiały się wzmianki o Paulu McCartneyu. Kilka osób zorientowało się, że to my, ale cała reszta była zajęta filmem. Pokochaliśmy go. "

Zobacz też: Paul McCartney wyda dwa niepublikowane wcześniej utwory 

Tagi: Rock News Paul McCartney The Beatles