Paul McCartney robi furorę na Instagramie. Będziecie płakać ze śmiechu [WIDEO]

03.01.2022 17:04
Paul McCartney Fot. AFP/EAST NEWS

Nie od dziś wiadomo, że Paul McCartney ma niezłe poczucie humoru, ale w tych nagraniach przeszedł sam siebie!

Paul McCartney stara się być na bieżąco z social mediami i Nowy Rok postanowił przywitać razem ze swoimi fanami na Instagramie. Muzyk nagrał szereg Stories wykorzystując prześmieszne filtry. Nagrania stały się hitem internetu, a fani płaczą ze śmiechu.

Polecamy

Paul McCartney robi furorę na Instagramie. Będziecie płakać ze śmiechu [WIDEO]

McCartney postanowił na Insta stories, czyli relacji, która jest widoczna tylko 24h, polecić wszystkim grupę The Linstorm, którą miał zobaczyć na sylwestrowej imprezie. Zespół był wymyślony i miał być "heavy-metalowo-folkową grupą". Muzyk wcielił się w rolę poszczególnych muzyków wybierając odpowiedni filtr. Tym sposobem poznaliśmy rudowłosą frontmankę Olgę, anioła-klawiszowca, czy perkusistę podobnego do świni. Nie zabrakło też wiecznie pijanego menadżera zespołu.

Nagrania zrobiły furorę w sieci, takiego powitania Nowego Roku z McCartneyem chyba się nikt nie spodziewał. Zobaczcie, jak prezentują się te nagrania:

Polecamy

Paul McCartney skończy w tym roku 80 lat i jak widać, w jego przypadku wiek to tylko liczby. Życzymy mu dużo zdrowia i czekamy na kolejne śmieszne filmiki.

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.