Paul McCartney wspiera publicznie Johnny'ego Deppa podczas koncertów [WIDEO]

27.06.2022 11:29
Paul McCartney wspiera publicznie Johnny'ego Deppa podczas koncertów [WIDEO] Fot. Invision/Invision/East News

Johnny Depp od niedawna przeżywa swojego rodzaju renesans w mediach. Tym razem wsparcie aktorowi okazał sam sir Paul McCartney z mało znanego kwartetu zwanego Beatlesami.

Paul McCartney wspiera Johnny'ego Deppa

Sir Paul McCartney postanowił publicznie wesprzeć Johnny'ego Deppa za pomocą wyświetlania klipu do "My Valentine" podczas jego ostatniej trasy koncertowej, która niedawno zabrała artystę na festiwal Glastonbury.

Polecamy

Depp był jednym z głównych bohaterów wideo do przeboju McCartneya (powstała też druga wersja z Natalie Portman). Podczas koncertów wyświetlanie są obie wersje klipów, a były Beatles gra na pianinie i śpiewa. Jak podaje Deadline, artysta korzysta z tych samych wizualizacji od początku amerykańskiej trasy, która zbiegła się w czasie ze sprawą między Deppem a Heard.

Poniżej możecie zobaczyć nagranie:

Polecamy

McCartney w niedzielę 26 czerwca stał się najstarszym gwiazdorem Glastonbury Festival w historii (zaledwie dzień po tym, gdy Billie Eilish została najmłodszą headlinerką). Podczas koncertu na scenie pojawili się Dave Grohl i Bruce Sprinsteen, a także... John Lennon: 

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.