Paul McCartney wyda dwa niepublikowane wcześniej utwory

09.10.2019 15:07
Paul McCartney wyda dwa niepublikowane wcześniej utwory Fot. AFP/EAST NEWS

Z okazji Record Store Day Paul McCartney opublikuje wcześniej niesłyszane utwory. Zostaną wydane w formie fizycznej już 29 listopada 2019.

Record Store Day to coroczne święto winyli. Wydarzenie odbywa się dwa razy w roku: w kwietniu oraz w listopadowy czarny piątek. Wówczas wielbiciele muzyki celebrują wraz z właścicielami niezależnych sklepów z czarnymi płytami swoją miłość do czarnych płyt. Z okazji wydarzenia wielu artystów wydaje specjalne krążki, które często trafiają do sprzedaży w limitowanych edycjach.

W 2019 roku święto dotarło również do Polski. W ramach imprezy w wybranych sklepach w naszym kraju można było nabyć między innymi limitowaną edycję singla "Trijut/Andrzela" Nocnego Kochanka, który miał swoją premierę w poznańskim Longplayu.

Paul McCartney wyda dwa niepublikowane wcześniej utwory

W listopadowym RSD weźmie udział między innymi Paul McCartney. Muzyk z okazji święta czarnych płyt postanowił wydać dwa niepublikowane wcześniej utwory. 22 listopada pojawią się one na serwisach streamingowych, natomiast 7 dni później fani będą mogli dokonać zakupu nośników fizycznych z kompozycjami.

Przeczytaj także

Na płycie usłyszymy utwory "Home Tonight" oraz "In a Hurry". Obie kompozycje zostały nagrane podczas sesji do albumu "Egypt Station" z 2018 roku. Krążek został wyprodukowany przez Grega Kurstina i zyskał bardzo duże uznanie krytyków i odniósł wielki sukces komercyjny. Płyta jako pierwsza z solowego dorobku McCartneya znalazła się na jedynce notowania Billboardu. 

Dwa utwory Paula McCartneya, które fani usłyszą już niebawem, nie trafiły na album ani na jego rozszerzone edycje. Jest to niepublikowany wcześniej materiał, który na pewno bardzo ucieszy kolekcjonerów. 

Zobacz też: Były członek The Beatles wydaje nową płytę. Kiedy premiera? 

Joanna Chojnacka
Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.