23.12.2014 13:33

Paul Stanley z Kiss niczym Patrick Swayze?

Nie chodzi tu o cover hitu „She's Like A Wind”, ale o reklamę kawy Folgers, w której Stanley przypomina obleśnego podrywacza z lat 80-tych... Obejrzyjcie to „dzieło”, a Wasz dzień nie będzie już taki sam.

Paul Stanley z Kiss niczym Patrick Swayze?
foto: kadr z wideo

Nadchodzi zagłada Waszych umysłów! Myślicie, że widzieliście już wszystko? Mylicie się! Wasze oczy nie zarejestrowały jeszcze jednej z najgorszych reklam świata. A w tym wszystkim dzielny wokalista i gitarzysta zespołu Kiss, Stanley. A może jednak bardziej kojarzy się tu z Davidem Hasselhoffem...?

O co chodzi z tym trapezem? Trzeba napić się kawy żeby móc tak śmigać? Chyba efekt byłby odwrotny, a napój znalazłby się na tych idealnych lokach Paula. Ale co my się tam znamy... Gratulacje dla akrobatów - to sztuka widzieć taką scenę i nie skoczyć.

Reklama została nagrana w 2000 roku, jednak nigdy nie wyemitowano jej w telewizji. Internet jednak nie zapomina, więc dzięki szalonym szperaczom, możemy podziwiać ten obraz.
Paul Stanley postanowił opowiedzieć o okolicznościach powstawania wideo tuż po jego zarejestrowaniu.

"

Życie jest dziwne! Dostałem telefon z pytaniem czy chciałbym zaśpiewać w reklamie. I tak jak z wieloma innymi rzeczami, pomyślałem: „Czemu nie!”. Nie zastanawiałem się wcale nad tym kto pomyśli czy to jest ok, super i rock'n'rollowe. Świetnie bawiłem się robiąc te rzeczy i czy to nie jest to, o co w tym wszystkim chodzi? "

Producent i reżyser reklamy, Tom Sharpling, gdy tylko zauważył, że obraz zaczął krążyć po sieci, postanowił uświadomić wszystkich, że sam napisał go i wyreżyserował. No i najważniejsze: jest to jego „arcydzieło”!

tłiter

Ciekawe czy nazwa albumu „Psycho Circus” grupy Kiss była inspirowana tą reklamą... Brrr, i jeszcze ten czar rzucony na nas złowieszczą ręką muzyka na końcu... Macie ochotę napić się kawy?

Magda Słomka
Tagi: Duperele Kiss Paul Stanley