04.09.2018 12:22

Paulina Przybysz i Katarzyna Nosowska zaprezentowały teledysk do wspólnego utwór „Papadamy”

Utwór nagrany przez dwie słynne wokalistki znalazł się na albumie Pauliny Przybysz, „Chodź tu” z 2017.

Paulina Przybysz i Katarzyna Nosowska zaprezentowały teledysk do wspólnego utwór „Papadamy”
foto: kadr z wideo

Trzeci solowy album Pauliny Przybysz ukazał się 6 października 2017. „Chodź tu” utrzymany jest w klimacie nowoczesnego soulu, ale i fani rocka mogą na nim znaleźć coś dla siebie.

Ozdobą płyty jest piosenka „Papadamy”, w której z byłą wokalistką Sistars zaśpiewała Katarzyna Nosowska. Liderka Heya doskonale odnalazła się w elektroniczno-jazzującej aranżacji, choć tym razem nie zaśpiewała, a zdecydowała się na melorecytację.

Po niemal roku od premiery płyty ukazał się teledysk do „Papadamy”. Oglądamy w nim obrazki z trasy koncertowej Przybysz – wokalistkę i jej zespół widzimy na scenie, na backstage’u i  w drodze. Nie zabrakło oczywiście również Nosowskiej, w imponującej fryzurze afro. Zobaczcie sami:

Nosowska – nowy album

Już niedługo powinniśmy otrzymać jeszcze więcej nowej muzyki liderki Heya. Nosowska pracuje bowiem nad 7. solowym albumem studyjnym, który zapowiada utrzymany w elektronicznym klimacie singiel „Ja pas!”. W tym roku wokalistka opublikowała również nową wersję swojego przeboju „Jeśli wiesz co chcę powiedzieć”, zaaranżowaną z artystką techno, Natalią Zamilską. Jesienią 2018 Kasia wyruszy w solową trasę koncertową pod hasłem „Nosowska na tłusto”.

Maciej Koprowicz
Tagi: Rock News Katarzyna Nosowska