07.07.2015 12:33

Black Sabbath, Sepultura i Def Leppard w kawałku Taylor Swift?

Nie, to nie żart, ale na szczęście chodzi tylko o styl śpiewania. Anthony Vincent powraca z kolejnym wideo. YouTuber tym razem bierze na tapetę piosenkę „Bad Blood”. Taylor Swift na rockowo? Da się!

Black Sabbath, Sepultura i Def Leppard w kawałku Taylor Swift?
foto: kadr z wideo

Jeśli pamiętacie niepowtarzalną wersję „All I Want for Christmas Is You”, a z głowy do dziś nie może Wam wypaść walentynkowe zestawienie kawałków o miłości, to mamy dla Was coś równie ciekawego! Anthony Vincent przeszedł samego siebie i postanowił wcielić się w 20 rockowych, i nie tylko, wykonawców.

Jak Mick Jagger z The Rolling Stones wypadłby w piosence Taylor Swift „Bad Blood”? Czy poradziłby sobie z nią Ozzy Osbourne z Black Sabbath? Odpowiedzi na te pytania znajdziecie w tym wideo!

Przyznacie, że jest ogień? Anthony Vincent nie bał się wcielić w wokalistów nawet takich zespołów, jak Def Leppard, Sepultura, czy Pearl Jam. To niesamowite, bo naprawdę w większości przypadków brzmi bardzo podobnie!

YouTuber jest nazywany gościem o milionie głosów. Rzeczywiście, talentu odmówić mu nie można. W sieci roi się od jego filmików wideo. Anthony Vincent w „Bohemian Rhapsody” Queen? Prosimy bardzo! Uprzedzając pytania - tak, mimo że Vincentowi do Freddiego Mercurego ciągle jest daleko, to Kanye West może się schować ;)

Sam muzyk przedstawia się jako „głos Ten Second Songs”. W każdym ze swoich filmików artysta śpiewa w różnych stylach albo wciela się w różnych wokalistów. Własne wersje przebojów znanych osób przyniosły mu sporą rozpoznawalność. Kanał Anthony'ego Vincenta na YouTube śledzi już ponad 1,3 miliona osób.

Która z 20 wersji piosenki Taylor Swift „Bad Blood” podobała się Wam najbardziej?

Małgorzata Wierzejewska
Tagi: Duperele