Walcz z kosmitami razem z Pearl Jam. Zespół wydał oldschoolową grę z okazji premiery singla "Quick Escape''
26.03.2020 12:07
Walcz z kosmitami razem z Pearl Jam. Zespół wydał oldschoolową grę z okazji premiery singla "Quick Escape'' Fot. quickescape.pearljam.com, materiały prasowe

Posłuchajcie nowego utworu Pearl Jam i zagrajcie w grę nawiązującą do legendarnego Space Invader. 

Tuż przed premierą płyty "Gigaton'', zespół Pearl Jam udostępnił nowy utwór z płyty - tym razem "Quick Escape''. Jest to kolejny po "Dance of the Clairvoyants” i "Superblood Wolfmoon'' utwór promujący nowy krążek. Co więcej, Pearl Jam uruchomił w Stanach specjalną infolinię, na której można posłuchać fragmentów wszystkich utworów z "Gigaton'". Każdy, kto zadzwoni pod numer 585-20-PEARL (585-207-3275), usłyszy specjalny komunikat z Pearl Jam Gigaton hotline. Ale na tym nie koniec niespodzianek!

Pearl Jam wydał oldschoolową grę z okazji premiery singla "Quick Escape''

Zobaczcie, jak prezentuje się wideo do "Quick Escape'':

Zobacz także: Nowy utwór Pearl Jam zadebiutował w reklamie na Super Bowl. Posłuchaj fragmentu "River Cross"

Co więcej Pearl Jam stworzył oldschoolową grę zręcznościową zatytułowaną "Quick Escape", która nawiązuje do słynnej gry Space Invader. Każdy może wybrać ulubionego członka zespołu i strzelać do kosmitów. Zagrać możecie na stronie quickescape.pearljam.com.

foto: quickescape.pearljam.com

W rozmowie z Apple Music gitarzysta Stone Gossard przyznał, że album to "nowa droga łączenia naszych talentów.":

Spodziewajcie się stricte rockowych piosenek czy oszczędnych i prostych ballad. „Gigaton” ma wszystko, tak sądzę. I to ściśle autorski album. Wszystko zrobiliśmy sami. A Eddie wykonał kawał dobrej roboty, by podkreślić osobowość każdego z nas. Gdyby każdy z nas pracował nad płytą indywidualnie, to byłoby zupełnie coś innego. Efekt naszej wspólnej pracy świetnie uchwycił ducha zespołu.

Pearl Jam zagra koncert w Polsce w 2020 roku

Grupa Pearl Jam w ramach trasy promującej najnowszy album odwiedzi także Polskę. Koncert odbędzie się 13 lipca 2020 roku w krakowskiej TAURON Arenie. W roli gości specjalnych na wydarzeniu usłyszymy muzyków z White Reaper.

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.