29.09.2017 11:00

Pennywise zagrał cover Slipknota na perkusji

Utwór „The Devil In I” został wykonany przez przerażającego klowna, którego boją się wszystkie dzieci. Ciekawe, co na to powiedziałby Clown ze Slipknota?

Pennywise zagrał cover Slipknota na perkusji
foto: kadr z wideo

Fani horrorów oszaleli na punkcie horroru „To - filmu opartego na kultowej powieści Stephena Kinga. Akcja dzieje się w miasteczku Derry, gdzie demoniczny klaun o imieniu Pennywise, zabija dzieci. Kinomanii uwielbiają tę postać i klown jest dosłownie wszędzie, a teraz zaczął nawet grać na garach.

Pennywise postanowił nieco się wyrzyć grając na bębnach i dobrał bardzo dobry repertuar, bowiem zdecydował się na utwór Slipknota zatytułowany „The Devil In I” z płyty .5: The Gray Chapter”. Czy Clown z kapeli powinien poczuć się zagrożony? Ostatnio muzyka zapytano o to, co sądzi o innych znanych klownach i przyznał się, że jeszcze nie oglądał filmu „To, ale pewnie mroczny cover Slipknota w wykonaniu Pennywise'a powinien mu przypaść do gustu.

Zresztą przekonajcie się na własne uszy:

Ciekawe, czy w stroju z takim żabotem wygodnie się gra, bo mnóstwo falbanek może przeszkadzać w ruchach. Muzyk jednak sprawił się ze swoim zadaniem i zapewne niejedno dziecko schowało się gdzieś przestraszone. Ludzie naprawdę mają bzika na punkcie tego klowna - niektórzy nawet przebierają się za Pennywise'a i chodzą na pokazy filmu „To”. Profesjonalni klauni nie mają teraz łatwego życia, bo produkcja zrujnowała ich karierę. 

Aleksandra Degórska
Tagi: Duperele Slipknot To