08.10.2019 13:03

Perfect kończy karierę? Zespół ogłosił "Ostatnie Koncerty LIVE"

Sprawdźcie, w których miastach zagra Perfect w 2020 roku z okazji swojego 40-lecia.

Grupa Perfect
foto: Romana Makówka / Antyradio.pl

Z okazji okrągłej rocznicy grania na scenie, wiele zespołów decyduje się na wydanie specjalnych wydawnictw lub urodzinowe trasy koncertowe. Tak też zrobił zespół Perfect, który ogłosił tournée na 2020 rok z okazji 40-lecia grupy. Trasa jednak nazywa się "Ostatnie koncerty Live". Czy zatem rzeczywiście Perfect żegna się w ten sposób ze swoimi fanami?

Perfect kończy karierę? Zespół ogłosił trasę z okazji 40-lecia

8 października 2019 wystartowała sprzedaż biletów na koncerty Perfectu. Trasa rozpocznie się 14 lutego 2020 w Warszawie i zakończy 19 czerwca 2019 w Gdańsku. Jako support zobaczymy Natalię Sikorę. Organizatorzy występów podzielili się takim opisem nadchodzących wydarzeń:

"

„Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść...” Łatwo powiedzieć, bo i wokół nas tzw. niekończących się tras pożegnalnych jest przecież bez liku. A gdyby tę scenę opuścili? Gdyby zeszli z niej na zawsze? Zostaną piosenki. Niezależnie od pory roku, klimatu, długości geograficznej, sytuacji politycznej. To one zostaną w naszych głowach, a my pozostaniemy wierni Perfectowi. "

Coma
Coma
Przeczytaj także Coma zawiesza działalność. Czy to koniec kariery zespołu?

Czy Perfect zamierza pożegnać się z fanami? Jak wiadomo zespoły czasem ogłaszają koniec kariery, by po kilku latach jednak wrócić na scenę. Czas zatem pokaże, co w planach ma Perfect.

Sprawdźcie, w jakich miastach możecie jeszcze zobaczyć kapelę na żywo. Bilety kupicie na stronie Abilet.pl

  • 14 lutego .2020 - Warszawa, COS Torwar
  • 9 maja 2020 - Kraków, Tauron Arena
  • 23 maja.2020 - Gliwice, Arena
  • 19 czerwca 2020 - Gdańsk/Sopot, Ergo Arena

Zobacz także: Koncerty, które odbędą się w Warszawie w 2020 roku

Tagi: Rock News