Perfumy Briana Maya pachną borsukiem? Gitarzysta Queen: "Przywołują magię brytyjskiej wsi"

Aleksandra Degórska
18.01.2021 16:41
Brian May Fot. Photoshot/REPORTER/East News

Brian May broni swoich perfum Save Me. Brytyjski dziennik stwierdził, że kosmetyk pachnie... borsukami

Brian May z grupy Queen od lat udziela się w akcjach ekologicznych mających na celu ratowanie dzikich zwierząt. Chociażby w 2015 roku dołączył do parady pogrzebowej borsuków, która miała nagłośnić kwestię rzezi tych zwierząt w Wielkiej Brytanii. Właśnie do borsuków postanowił nawiązać brytyjski dziennik, który nieprzychylnie zrecenzował nowe perfumy Save Me. Produkt powstał w wyniku współpracy Briana Maya z dyrektorem marki Xerjoff.

Polecamy

Perfumy Briana Maya pachną borsukiem? Gitarzysta Queen: "Przywołują magię brytyjskiej wsi"

"The Sun" nieco zakpił z gitarzysty Queen i stwierdził, że nowa perfumowana woda toaletowa Maya pachnie borsukiem. Taka antyreklama poruszyła muzyka, który postanowił napisać na swoim Instagramie:

Perfumy! Unisex! Unikatowe! W przeciwieństwie do bardzo głupiej historii z The Sun - nie pachną borsukami, ale przywołują dziką magię brytyjskiej wsi.

50 ml kosmetyku kosztuje 1100 złotych i część dochodu ze sprzedaży ma zostać przeznaczona na rzecz fundacji Briana Maya - Save Me Trust. To jak naprawdę pachną perfumy od gitarzysty Queen? Muzyk twierdzi, że Save Me to kwiatowy zapach na bazie piżma i drzewa sandałowego.

Polecamy
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.