11.12.2014 11:55

Perfumy o zapachu metalu

Założyciel i gitarzysta Judas Priest, K.K. Downing, stworzył perfumy o nazwie „Metal For Men” i „Metal Pour Femme”. Pomogła mu w tym jego mama… Jak pachnie metal?

Perfumy o zapachu metalu
foto: facebook.com

Według samego K.K. Downinga perfumy wyglądają i pachną fantastycznie. Muzyk twierdzi, że to idealny prezent, który można podarować pod choinkę. Jak wpada się na pomysł stworzenia zapachu dla metali?

"

Po prostu obudziłem się rano i przyszło mi na myśl słowo „metal”. Od razu nasunęło mi się stwierdzenie „metal dla mężczyzn” i zastanowiłem się czego to może dotyczyć… Nie wiem dlaczego o tym myślałem, ale stwierdziłem, że na rynku nie ma niczego, co związane byłoby ściśle z jakimś zapachem dla fanów rocka i metalu. "

papach do tekstu

Co zmotywowało muzyka do podjęcia decyzji o zaangażowaniu się w tak nietypowy dla wyznawców ciężkich brzmień przemysł perfumeryjny?

"

Wydaje mi się, że to wynikło za sprawą mojej mamy, która wypytywała się ciągle o to, co chciałbym dostać na gwiazdkę. I dlatego doszło do tego wszystkiego. Tak się składa, że mam przyjaciela, który posiada doświadczenie w tworzeniu zapachów, więc wszystko poszło bardzo gładko. "

Chcielibyście wiedzieć jak pachnie Metal dla mężczyzn? Zapach perfum określany jest jako Pobudzający do życia, z piękną mieszanką świeżych owoców cytrusowych. Ciężka nuta cedru rozjaśniona jest bukietem jaśminu oraz ambrą i lilią opadającymi na poduszkę piżma i drzewa sandałowego”. Czy coś Wam to mówi? Obejrzyjcie lepiej reakcje fanów na zapach stworzony przez K.K. Downinga!

Perfumy są dostępne w limitowanej wersji pre-order na tej stronie internetowej. 100 ml męskiego zapachu kosztuje 50,99 funtów, a za 50 ml wersji damskiej zapłacicie 47,99 funtów. W sprzedaży dostępny jest także luksusowy żel pod prysznic dla miłośników ciężkich brzmień!

Jeśli macie ochotę dowiedzieć się jeszcze więcej, obejrzyjcie cały wywiad z K.K. Downingiem!

Chcielibyście pachnieć metalem?

Magda Słomka
Tagi: Rock News KK Downing