Perkusista Anthrax zagrał z dziećmi z podstawówki

Jakub Gańko
15.05.2017 12:47
Perkusista Anthrax zagrał z dziećmi z podstawówki Fot. kadr z wideo

Charlie Benante wykonał covery Black Sabbath i The White Stripes ze znajomymi jego córki ze szkoły.

Jak można pomóc dziecku w szkole? Pewnie każdy rodzic przez to przechodził: wspólne rozwiązywanie zadań z matematyki, wymyślanie tematu na wypracowanie z polskiego, szukanie przez pół miasta jakiegoś dziwnego gadżetu, który wymyśliła pani wychowawczyni... Pole do popisu jest naprawdę spore.

Co innego jednak szara codzienność zwyczajnego człowieka, a zupełnie co innego gdy jest się gwiazdą rocka. Wyobrażacie sobie, że po powrocie z wyczerpującej trasy próbujecie sobie przypomnieć nad zeszytem swojego dziecka, na czym polegają silnie czy inne potęgi? No właśnie.

Charlie Benante z Anthrax pokazał, że pomaga w szkole swojej córce w zupełnie inny sposób. Znacznie bliższy jego codziennej pracy i zainteresowaniom. Okazało się bowiem, że jej znajomi potrzebowali... perkusisty. No to trzeba przyznać, że lepiej trafić nie mogli.

W wideo opublikowanym na Facebooku muzyka chwali się on występem w Kildeer Elementary School z Mikeyem Goldbergiem na basie i Graysonem Perri na gitarze. Trio wykonało razem „Iron Man” Black Sabbath i „Seven Nation Army” The White Stripes, a Benante nie szczędził pochwał pod adresem maluchów:

Daliście czadu na przedstawieniu piątoklasistów!!!! Przekazuję pałeczkę kolejnemu pokoleniu rock'n'rolla!

Nagranie z tego niecodziennego występu obejrzycie poniżej:

Wciąż Wam mało słodkich występów maluchów? Zobaczcie jak zabrzmiał Rammstein w wykonaniu mrocznych dzieciaków, dziecięce trio zabrało się za kawałek The White Stripes, 7-latka wymiotła na perkusji „Toxicity” System of a Down, a 11-latka stepowała na koncercie The Darkness.

Jakub Gańko Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.