Perkusista Death Angel widział piekło w czasie śpiączki: Szatan był kobietą

22.05.2020 17:22
Perkusista Death Angel widział piekło w czasie śpiączki: Szatan był kobietą Fot. ; Romana Makówka / Antyradio.pl

Trudno w to uwierzyć, ale Will Carroll twierdzi, że odwiedził piekło i niebo, gdy zapadł w śpiączkę.

Perkusista Death Angel, Will Carroll, zaraził się koronawirusem podczas europejskiej trasy koncertowej wraz z grupami Testament i Exodus. Fani byli mocno zaniepokojeni jego stanem zdrowia, tym bardziej, że muzyk 12 dni przebywał w stanie śpiączki. Carroll wygrał walkę z koronawirusem i w końcu postanowił opowiedzieć o swojej chorobie.

Perkusista Death Angel widział piekło w czasie śpiączki: Szatan był kobietą

Podczas rozmowy z magazynem Decibel, Will Carroll opowiedział o tym, co widział w czasie śpiączki. Okazuje się, że perkusista był w piekle i spotkał diabła. Nie zabrakło też odwiedzin w niebie:

Odwiedziłam piekło i szatanem była kobietem. Ukarano mnie za lenistwo, byłem niczym Jabba. Wymiotowałem krwią, aż dostałem zawału, co było dosyć dziwne, bo w czasie gorączki miałem problemy z sercem. Pamiętam, że przeniosłem się potem do nieba i tam też było przerażająco. Widziałem jakby orgie Rzymian, a anioły były bardziej przerażające niż demony. Wróciłem na Ziemię i byłem z przyjaciółmi w klubie nocnym... to ostatnia rzecz, jaką pamiętam. 

Przeczytaj także

Muzyk wyznał, że nie wierzy w nadprzyrodzone siły, ale gdy obudził się ze śpiączki zapytał od razu, czy nadal jest w piekle... 

Zobacz także: Testament, Exodus i Death Angel odwołały trasę koncertową przez koronawirusa

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.