Perkusista Iron Maiden odmówił autografu. Muzyk wyjaśnił dlaczego zignorował prośbę fana

18.11.2019 16:03
Perkusista Iron Maiden odmówił autografu. Muzyk wyjaśnił dlaczego zignorował prośbę fana Fot. Romana Makówka/Antyradio.pl

Nicko McBrain odmówił złożenia autografu jednemu ze swoich fanów. Perkusista Iron Maiden wytłumaczył, dlaczego to zrobił.

Robienie zdjęć z fanami i rozdawanie autografów to część obowiązków znanych muzyków. Chociaż wielbiciele potrafią zaleźć za skórę i nie zawsze zachowują się w odpowiedni sposób, artyści zaciskają zęby i starają się rozumieć zachowania swoich słuchaczy. Jednak są granice, których niektórzy muzycy nie chcą przekraczać. Nico McBrain raz odmówił jednemu z fanów złożenia autografu. W wywiadzie opowiedział, o jaką sytuację chodziło.

Nicko McBrain odmówił złożenia autografu jednemu z fanów

Podczas jednego z ostatnich wywiadów dla stacji Triple M, perkusista Iron Maiden został zapytany o najdziwniejszy przedmiot, który miał okazję podpisać. Okazało się, że fanom zespolu nie brakuje w tej kwestii wyobraźni:

Czaszka. Nie podpisałem jej. Ktoś wymyślił, ze przyniesie mi czaszkę. Myślę, że to mógł być koncert w Brazylii w 2001 roku. Dzieciak przyniósł mi to pod hotel i poprosił o autograf. Spytałem skąd ma przedmiot, a on stwierdził, że dostał od ojca. Uznałem, że czaszka wygląda jak prawdziwa, a on przytaknął. Powiedziałem mu, że nie będę tego dotykał.

Przeczytaj także

Iron Maiden w Polsce w 2020 roku

Grupa Iron Maiden zagra koncert w Polsce 5 lipca 2020 roku. Muzycy wystąpią na Stadionie Narodowym w Warszawie. Antyradio objęło patronat nad wyczekiwanym przez fanów heavy metalu wydarzeniem. W roli gościa specjalnego, przed koncertem Ironów wystąpi Within Temptation. Imprezę otworzy Lord Of The Lost.

Zobacz też: Mały piesek uprawia headbanging do "Fear Of The Dark" Iron Maiden [WIDEO] 

Joanna Chojnacka
Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.