Perkusista Iron Maiden odmówił autografu. Muzyk wyjaśnił dlaczego zignorował prośbę fana

18.11.2019 16:03
Perkusista Iron Maiden odmówił autografu. Muzyk wyjaśnił dlaczego zignorował prośbę fana Fot. Romana Makówka/Antyradio.pl

Nicko McBrain odmówił złożenia autografu jednemu ze swoich fanów. Perkusista Iron Maiden wytłumaczył, dlaczego to zrobił.

Robienie zdjęć z fanami i rozdawanie autografów to część obowiązków znanych muzyków. Chociaż wielbiciele potrafią zaleźć za skórę i nie zawsze zachowują się w odpowiedni sposób, artyści zaciskają zęby i starają się rozumieć zachowania swoich słuchaczy. Jednak są granice, których niektórzy muzycy nie chcą przekraczać. Nico McBrain raz odmówił jednemu z fanów złożenia autografu. W wywiadzie opowiedział, o jaką sytuację chodziło.

Nicko McBrain odmówił złożenia autografu jednemu z fanów

Podczas jednego z ostatnich wywiadów dla stacji Triple M, perkusista Iron Maiden został zapytany o najdziwniejszy przedmiot, który miał okazję podpisać. Okazało się, że fanom zespolu nie brakuje w tej kwestii wyobraźni:

Czaszka. Nie podpisałem jej. Ktoś wymyślił, ze przyniesie mi czaszkę. Myślę, że to mógł być koncert w Brazylii w 2001 roku. Dzieciak przyniósł mi to pod hotel i poprosił o autograf. Spytałem skąd ma przedmiot, a on stwierdził, że dostał od ojca. Uznałem, że czaszka wygląda jak prawdziwa, a on przytaknął. Powiedziałem mu, że nie będę tego dotykał.

Przeczytaj także

Iron Maiden w Polsce w 2020 roku

Grupa Iron Maiden zagra koncert w Polsce 5 lipca 2020 roku. Muzycy wystąpią na Stadionie Narodowym w Warszawie. Antyradio objęło patronat nad wyczekiwanym przez fanów heavy metalu wydarzeniem. W roli gościa specjalnego, przed koncertem Ironów wystąpi Within Temptation. Imprezę otworzy Lord Of The Lost.

Zobacz też: Mały piesek uprawia headbanging do "Fear Of The Dark" Iron Maiden [WIDEO] 

Joanna Chojnacka
Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.