06.08.2019 12:57

Perkusista Slasha opuścił trasę koncertową. Musi przejść operację

Brent Fitz opuścił trasę koncertową Slasha ft. Myles Kennedy & The Conspirators ze względu na swoje problemy ze zdrowiem. Czeka go operacja oka.

Slash
foto: Antyradio.pl/Romana Makówka

Brentz Fitz to kanadyjsko-amerykański perkusista znany ze współpracy z takimi wykonawcami jak Vince Neil czy Alice Cooper. Muzyk nagrywa i koncertuje również z formacją Slash ft. Myles Kennedy & The Conspirators. Niestety muzyk ze względu na swój stan zdrowia musi zrobić sobie przerwę w graniu.

Brent Fitz opuścił trasę koncertową Slasha

Jak podaje bravewords.com, Brent Fitz wydał oficjalne oświadczenie, że nie pojawi się w ostatnim tygodniu trasy Slasha. Muzyka ominą koncerty w Nashville, Fort Wayne, Council Bluffs, Maryland Heights, Atlancie i Orlando.

"

Niestety musiałem zrezygnować z obecnej trasy ze Slashem, Mylesem Kennedym i The Cospirators ze względu na nagłą operację siatkówki, która mnie czeka. Jestem załamany, że ominie mnie ostatni tydzień koncertów. Będę za wszystkimi  bardzo tęsknił. "

Guns N' Roses
Guns N' Roses
Przeczytaj także Niepublikowane utwory Guns N' Roses wyciekły do sieci

Miejsce Fitza zajmie Shane Gaalaas, który gra razem z Brentem w kanadyjskim coverbandzie Toque. Perkusista zapewnia, że jego kolega z zespołu będzie doskonałym zastępstwem i na pewno "uratuje tę trasę".

Zobacz też: Nadchodzi prawdziwy reunion Guns N' Roses? 

Tagi: Rock News Slash