Perkusista Slipknota opublikował zdjęcie zakrwawionej perkusji. Zespół nagrał "najcięższy kawałek" w historii?

Joanna Chojnacka
21.01.2019 16:00
Perkusista Slipknota opublikował zdjęcie zakrwawionej perkusji. Zespół nagrał "najcięższy kawałek" w historii? Fot. kadr z wideo

Grupa Slipknot jest w trakcie nagrywania nowego albumu. Perkusista Jay Weinberg podzielił się z fanami zdjęciem, które udowadnia, jak ciężko pracuje nad materiałem.

Corey Taylor deklarował ostatnio, że Slipknot nagrał właśnie swój najcięższy utwór w historii. Kompozycja ma znaleźć się na ich najnowszym albumie. Poza słowami Taylora, pojawiły się kolejne przesłanki, które udowadniają, że może to nie być wcale przesada. Perkusista Jay Weinberg opublikował na swoim Twitterze niepokojące zdjęcie.

Jay Weinberg pokazał zdjęcie zakrwawionej perkusji

Chociaż zwykle określenie "krew, pot i łzy" odnoszące się do pracy nad nowymi płytami artystów brzmi banalnie, akurat w przypadku Slipknota można traktować zwrot dosłownie. Jay Weinberg zamieścił zdjęcie, które udowadnia, jak ciężko pracuje nad krążkiem. Na fotografii widzimy zakrwawioną perkusję muzyka z podpisem:

Gdybyście się zastanawiali, jaki album właśnie tworzymy.

Slipknot wystąpi w Polsce w 2019 roku

Grupa Slipknot wystąpi na koncercie w Polsce w ramach Mystic Festivalu. Muzycy pojawią się w Tauron Arenie Kraków 25 czerwca 2019 roku i zagra jako headliner pierwszego dnia imprezy. Poza ekipą Taylora, na wydarzeniu zobaczymy grupy takie jak Sabaton, Amon Amarth, Within Temptation, King Diamond, Testament czy Emperor.

Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.