23.05.2019 15:34

Perkusista Slipknota podał datę pogrzebu córki i podziękował fanom za wsparcie

M. Shawn Crahan jest bardzo wdzięczny swoim fanom, którzy wspierali go w trudnym momencie jego życia.

Slipknot
foto: Photoshot/REPORTER/East News

18 maja 2019 doszło do tragedii w rodzinie perkusisty Slipknota, M. Shawna Crahana. Tego właśnie dnia zmarła jego 22-letnia córka Gabrielle. Dziewczyna była jedną z czworga dzieci, którą muzyk miał ze związku ze swoją żoną, Chantele. Para wzięła ślub w 1992 roku. Informacja o śmierci wstrząsnęła nie tylko najbliższymi, ale również fanami Slipknota, którzy wysyłali swoje kondolencje z całego świata.

Perkusista Slipknota podał datę pogrzebu córki i podziękował fanom za wsparcie

M. Shawn Crahan postanowił napisać na Instagramie wiadomość skierowaną do swoich fanów, w której podziękował za wsparcie i słowa otuchy:

"

Chantel, Alexandria, Gage, Simon i ja chcielibyśmy wszystkim podziękować za ogromną ilość miłości, modlitw i życzliwości, którą otrzymaliśmy. Nie jestem teraz w stanie przeczytać i odpowiedzieć na wszystkie wiadomości oraz komentarze. Chcę, żebyście wiedzieli, że czujemy Waszą energię i jesteśmy bardzo wdzięczni. Udowodniliście, że istnieje empatia, pozytywne myślenie i siła w tej społeczności, którą nazywamy człowieczeństwem. "

Pogrzeb córki muzyka Slipknota odbędzie się 26 maja 2019. Muzyk poinformował również, gdzie można składać kwiaty oraz wysyłać kondolencje. Artysta nie podał informacji na temat przyczyny śmierci swojego dziecka:

Perkusista Slipknota
Perkusista Slipknota
Przeczytaj także Nie żyje córka perkusisty Slipknota. Miała 22 lata

Slipknot zagra w Polsce w 2019

Tragedia w rodzinie muzyka nie wpłynie na trasę koncertową Slipknota. Zaplanowany koncert grupy w Polsce odbędzie się planowo. Slipknot zagra na Mystic Festival, który odbywa się w dniach 25-26 czerwca 2019 w Krakowie. Na imprezie zagrają również m.in. Within Temptation i Sabaton.

Tagi: Rock News Slipknot