Perkusista Slipknota podał datę pogrzebu córki i podziękował fanom za wsparcie

23.05.2019 15:34
Perkusista Slipknota podał datę pogrzebu córki i podziękował fanom za wsparcie Fot. Photoshot/REPORTER/East News

M. Shawn Crahan jest bardzo wdzięczny swoim fanom, którzy wspierali go w trudnym momencie jego życia.

18 maja 2019 doszło do tragedii w rodzinie perkusisty Slipknota, M. Shawna Crahana. Tego właśnie dnia zmarła jego 22-letnia córka Gabrielle. Dziewczyna była jedną z czworga dzieci, którą muzyk miał ze związku ze swoją żoną, Chantele. Para wzięła ślub w 1992 roku. Informacja o śmierci wstrząsnęła nie tylko najbliższymi, ale również fanami Slipknota, którzy wysyłali swoje kondolencje z całego świata.

Perkusista Slipknota podał datę pogrzebu córki i podziękował fanom za wsparcie

M. Shawn Crahan postanowił napisać na Instagramie wiadomość skierowaną do swoich fanów, w której podziękował za wsparcie i słowa otuchy:

Chantel, Alexandria, Gage, Simon i ja chcielibyśmy wszystkim podziękować za ogromną ilość miłości, modlitw i życzliwości, którą otrzymaliśmy. Nie jestem teraz w stanie przeczytać i odpowiedzieć na wszystkie wiadomości oraz komentarze. Chcę, żebyście wiedzieli, że czujemy Waszą energię i jesteśmy bardzo wdzięczni. Udowodniliście, że istnieje empatia, pozytywne myślenie i siła w tej społeczności, którą nazywamy człowieczeństwem.

Pogrzeb córki muzyka Slipknota odbędzie się 26 maja 2019. Muzyk poinformował również, gdzie można składać kwiaty oraz wysyłać kondolencje. Artysta nie podał informacji na temat przyczyny śmierci swojego dziecka:

Przeczytaj także

Slipknot zagra w Polsce w 2019

Tragedia w rodzinie muzyka nie wpłynie na trasę koncertową Slipknota. Zaplanowany koncert grupy w Polsce odbędzie się planowo. Slipknot zagra na Mystic Festival, który odbywa się w dniach 25-26 czerwca 2019 w Krakowie. Na imprezie zagrają również m.in. Within Temptation i Sabaton.

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.