Perkusista Toola wkrótce wyda solowy album

06.11.2019 16:45
Perkusista Toola wkrótce wyda solowy album Fot. kadr z wideo

Danny Carey, perkusista Toola przyznał, że zaczął pracę nad solowym albumem i już nie może doczekać się jej efektów.

Grupa Tool wydała w 2019 roku album "Fear Inoculum" po 13 latach przerwy. Następca "10,000 Days" spotkał się z entuzjastycznym przyjęciem słuchaczy i wkrótce przegonił nowy materiał Taylor Swift w notowaniach Billboardu. Jak widać sukces popchnął członków grupy do dalszego działania.

Danny Carey z Toola pracuje nad solowm albumem

Danny Carey udzielił niedawno wywiadu dla Modern Drummer Magazine, w którym zdradził, że ma w planach rozpoczęcie prac nad solowym materiałem. Muzyk wyjawił nawet, jakiego brzmienia możemy się podziewać po jego dziele.

Przeczytaj także

Perkusista Toola jest autorem utworu "Chocolate Chip Trip" na "Fear Inoculum". Muzyk przyznał, że jest dumny z kompozycji i chciałby utrzymać swój solowy album w podobnym tonie. Zapytany o nowy materiał powiedział:

Zacznę pracować nad albumem opartym na pomyśle z "Chocolate Chip Trip" z syntezatorem. Być może będzie bardziej melodyjny i skupię się na stworzeniu prawdziwych piosenek. Rozbuduję swoją kolekcję syntezatorów do większych rozmiarów. Nie mogę się doczekać tych eksperymentów i nowej muzycznej podróży.

Zobacz też: Powstanie nowy album Toola? Muzycy mają "tonę materiału" 

Joanna Chojnacka
Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.