04.10.2017 15:23

Perkusista zagrał metal i zastąpił dźwięk werbla... pierdami

Niektórzy mają naprawdę dziwne poczucie humoru. Posłuchajcie, jak brzmi Pierd Metal zagrany na bębnach.

Perkusista zagrał metal i zastąpił dźwięk werbla... pierdami
foto: kadr z wideo

Czasami można odnieść wrażenie, że niektórym YouTuberom przewraca się w głowie, bo ich pomysły naprawdę są pokręcone. Granie na łopacie, czy równie dziwnych instrumentach to jeszcze nic. Chyba szczytem absurdu jest Pierd Metal - tak, dobrze przeczytaliście. Zamiast instrumentów słychać bąki... nie wiadomo czy się śmiać, czy płakać.

Perkusista 66Samus lubi poeksperymentować przy garach i tym razem stworzył śmieszną przeróbkę. Zamiast werbla słyszymy pierdy... nie wiadomo po co i dlaczego, ale bębniarz wymyślił sobie takie nagranie. Aż strach pomyśleć, w jaki sposób zostały nagrane te podejrzane dźwięki.

Słuchając tego numeru niektórym może zacząć działać w dziwny sposób wyobraźnia:

66Samus ma na swoim koncie również wykonanie 11 utworów Iron Maiden w 4 minuty oraz naśladowanie 14 znanych bębniarzy. Perkusista zaprezentował „Smells Like Teen Spirit” Nirvany z blastami.

Warto wspomnieć też o Bring Me The Horizon, który padł ofiarą pierdzącego żartu i doczekał się przeróbki numeru „Can You Feel My Heart” z albumu „Sempiternal”. Zamiast motywu syntezatorowego mamy bąki, w klipie pojawił się również latający papier toaletowy.

Aleksandra Degórska
Tagi: Duperele