Perkusista Iron Maiden dołączył na scenie do tribute bandu Iron Maiden [WIDEO]

10.09.2019 12:18
Perkusista Iron Maiden dołączył na scenie do tribute bandu Iron Maiden [WIDEO] Fot. . Li lewei - Imaginechina/East News

Nicko McBrain dołączył na scenie do zespołu, który wykonuje piosenki z repertuaru Iron Maiden. Muzyk zagrał z nimi dwa słynne utwory.

20 sierpnia 2019 roku na Bridgestone Arena w Nashville odbył się koncert Iron Maiden. Muzycy dali tam występ z okazji trasy Beast Tour. Muzycy przyjechali do miasta już dzień wcześniej. 19 sierpnia 2019 roku Nicko McBrain, Steve Harris i Adrian Smith postanowili zwiedzić okolicę. Ekipa udała się do lokalnego Hard Rock Cafe. Tam natrafiła na zespół Iron Tribe - tribute band Iron Maiden.

Perkusista Iron Maiden dołączył na scenie do tribute bandu Iron Maiden

Iron Tribe był jedną z kapeli, która grały ówczesnej nocy koncert. Ku zaskoczeniu członków zespołu i ludzi zgromadzonych w klubie, Nicko McBrain postanowił dołączyć do Itribute bandu na scenie. Muzyk i Iton Tribe wykonali "Run to the Hills" i "Flight of Icarus".

Przeczytaj także

Co ciekawe, dzień wcześniej w Hard Rock Cafe w Nashville odbył się koncert kapeli, która wykonywała utwory z repertuaru Judas Priest. Na występ wpadł Richie Faulkner, który postanowił dołączyć do grupy na scenie. Gitarzysta wykonał z zespołem Sad Wings utwór "Hell Bent for Leather".

Zobacz także: Gitarzysta Judas Priest dołączył do tribute bandu Judas Priest [WIDEO]

Karolina Woźniak Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.