Pete Wentz z grupy Fall Out Boy nazwał swoją córkę... Marvel

Kamil Kacperski
15.05.2018 12:53
Pete Wentz z grupy Fall Out Boy nazwał swoją córkę... Marvel Fot. Instargram/Pete Wentz

Basista i tekściarz zespołu Fall Out Boy po raz kolejny został tatą. Fanów jednak bardziej zainteresował fakt, że dziewczynka dostała na imię... Marvel Jane Wentz.

Można być fanem Marvela, ale można być super-fanem Marvela. Wychodzi na to, że Pete Wentz należy do tej drugiej grupy, ponieważ basista Fall Out Boy nazwał swoją córkę na cześć wydawców komiksów o Spider-Manie, Iron Manie i reszcie Avengersów, czy X-Menów. Matką dziewczynki jest partnerka Wentza, Meagan Camper, która urodziła Marvel Jane we wczesnych godzinach porannych 14 maja 2018 roku.

Wentz pokazał zdjęcie szczęśliwych rodziców otoczonych dwoma synami, którzy razem z nimi witali na świecie swoją młodszą siostrę. Właśnie w tym poście na Instagramie basista FOB pochwalił się imieniem swojej najmłodszej pociechy:

Córka Pete'a Wentza ma na imię Marvel

Oczywiście niecodzienne imiona to nieprzemijająca moda wśród amerykańskich celebrytów, dla których fakt, że dziecko będzie od urodzenia znane przez miliony osób nie jest wystarczające - musi się jeszcze wyróżniać wśród rówieśników imieniem. Dzięki temu mamy teraz do czynienia z takimi pięknymi wiązankami jak North West, Brooklyn Beckham, Blue Ivy Carter, czy Etiennette Anna Wiśniewska. Do tej grupy dołączyła definitywnie Marvel Jane Wentz.

Dziewczynka jest 3. dzieckiem Wentza, drugim z jego partnerką Meagan Camper - dołączyła do siedmioletniego Bronxa Mowgliego i czteroletniego Sainta Laszlo, których oglądać możemy na zdjęciu udostępnionym przez dumnego tatę na Instagramie. Rodzicom życzymy najlepszego, a Marvel Jane, żeby rosła jak największa.

Dyskografię zespołu Fall Out Boy zamyka wydany w styczniu 2018 roku album „M A N I A”, który niestety nie został zbyt ciepło przyjęty ani przez fanów, ani przez krytyków muzycznych.

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.