Peter Gabriel pracuje nad nowym albumem. To będzie pierwszy materiał od prawie 20 lat

12.10.2021 13:40
Peter Gabriel Fot. LFI/Photoshot/REPORTER/East News

Peter Gabriel pozostaje tajemniczy, ale wiadomo już, że wszedł do studia i pracuje nad całkiem sporą ilością piosenek. 

Były muzyk Genesis, Peter Gabriel, kazał swoim fanom długo czekać na nowe wydawnictwo. Ostatni jego krążek ''Up'' ukazał się w 2002 i w końcu doczekamy się nowego materiału. Chociaż na razie nie wiadomo, czego dokładnie się spodziewać i kiedy płyta trafi do sklepów muzycznych, fani już mogą zacierać ręce. Nowa płyta Petera Gabriela zbliża się wielkimi krokami.

Polecamy

Peter Gabriel pracuje nad nowym albumem. To będzie pierwszy materiał od prawie 20 lat

Podczas rozmowy z magazynem ''Specchio'' padło pytanie dotyczące nowego materiału. Peter Gabriel zdradził, że pracuje nad piosenkami, ale pozostał tajemniczy i nie zdradził wiele szczegółów;

Dzieje się, album jest bliżej niż myślicie. Przez ostatnie dni pracowałem z zespołem nad 17 nowymi utworami w studiu.

Jak więc widać, wokalista postanowił wykorzystać czas lockdownu i zapewne nowe piosenki powstały właśnie w czasie pandemii. Czy wszystkie 17 utworów trafi na album? Kiedy płyta pojawi się w sprzedaży? W jakim muzycznym kierunku tym razem podąży muzyk? Na razie musimy uzbroić się w cierpliwość, ale zapewne nie będziemy musieli długo czekać na nowy materiał.

Polecamy
Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.