Phil Anselmo skomentował powrót Pantery: "wiem, że Vinnie i Dimebag tego by chcieli"

05.08.2022 13:49
Phil Anselmo skomentował powrót Pantery: "wiem, że Vinnie i Dimebag tego by chcieli" Fot. Chris Pizzello/Invision/AP/East News

Głos w sprawie głośnego powrotu Pantery zabrał w końcu Phil Anselmo, wokalista grupy. Artysta wyjaśnił, jakie powody stały za tą decyzją.

Phil Anselmo opowiedział o powrocie Pantery

Żyjący członkowie Pantery mają ruszyć w trasę w 2023 roku, powracając na scenę po ponad 20 latach nieobecności. Jak podaje Billboard, wokalista Philip Anselmo i basista Rex Brown podpisali umowę z Artist Group International, w ramach której mają w przyszłym roku zagrać serię koncertów w Stanach Zjednoczonych, a także w Europie.

Polecamy

Grupie w tym ponownym podboju świata metalu pomogą Zakk Wylde z Black Label Society, a także Charlie Benante z Anthraxu. Głos w całej sprawie nareszcie zabrał wokalista Philip Anselmo, który w rozmowie z Pit opowiedział, co stało za ich decyzją o powrocie na scenę:

Dimebag i Vince zawsze chcieli, żeby Pantera była ogromnym zespołem grającym wielkie hity. Żeby sprzedawać miliony płyt i być na szczycie. Wierzę, a nawet WIEM, że Dime i Vince chcieliby, abyśmy kontynuowali i rozprzestrzeniali imię ich zespołu. Wiem na sto procent, jestem tego k*rwa pewien. To byłoby ich największe marzenie.

Polecamy

Billboard podkreślił w swoich pierwszych raportach na temat sytuacji, że zarządcy majątków Dimebaga i Vinniego Paula dali zielone światło nie tylko na trasę, ale również na zaangażowanie do zespołu Zakka Wylde'a i Charliego Benante. Krótko mówiąc - wszystko odbywa się zatem "po bożemu". 

Pozostaje nam jedynie czekać na ogłoszenie dat występów Pantery - może zespół wpadnie jako gwiazda wieczoru również do Polski?  

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.