Phil Anselmo zaśpiewał z Jezusem Chrystusem

Jakub Gańko
24.08.2016 11:49
Phil Anselmo zaśpiewał z Jezusem Chrystusem Fot. kadr z wideo

Eyehategod może się chwalić nie tylko występami z dawnym wokalistą Pantery. Na jednym z koncertów dołączył do niego sam Syn Boży.

Phil Anselmo poważnie nadszarpnął swoją reputację w świecie muzycznym za sprawą kontrowersyjnego zachowania na Dimebash 2016. Nazistowski gest oburzył nie tylko jego wiernych fanów, lecz także wielu muzyków, w tym Robba Flynna z Machine Head. Jego zachowanie spotkało się poważnymi konsekwencjami w postaci odwołanych koncertów Down.

Na szczęście wokalista powoli wraca do łask. Na obecnej trasie Eyehategod zastąpił zmagającego się z problemami zdrowotnymi wokalistę. Jego popisy w tej roli mogliśmy już oglądać na nagraniach z występu w Nowym Orleanie. Teraz możemy popatrzeć na wideo zarejestrowane podczas imprezy GWAR-B-Q 2016 w Richmond, gdzie Phil Anselmo nie był wcale jedynym gościem sludge metalowców...

W pewnym momencie na scenę wkroczył bowiem sam... Jezus Chrystus. Nazarejczyk został zaproszony z tłumu przez samego wokalistę i wyraźnie cieszył się koncertem, uprawiając w pełni profesjonalny headbanging. Co prawda Anselmo znokautował go jednym ciosem, ale już po chwili mężczyźni się pogodzili i zrobili nawet tradycyjnego misia.

Nagranie z tego niecodziennego zdarzenia obejrzycie poniżej:

Wizytę Jezusa na występie Eyehategod z Philem Anselmo pełniącym obowiązki wokalisty można próbować zinterpretować na wiele sposobów. Czy to znak od Boga? Czy zesłanie Syna Bożego na metalowy koncert z jego udziałem to symboliczny gest przebaczenia i odpuszczenia win ze stycznia 2016? Miejmy nadzieję, że Anselmo uważnie przypatrzył się gestom Jezusa i już wie, jak na przyszłość unosić ręce.

Gdy już zobaczyliśmy wokalistę w towarzystwie Jezusa, niewiele nas może zdziwić. Zawsze możemy sobie przypomnieć jego czasy świetności w Panterze dzięki reedycji „The Great Southern Trendkill” czy historii grupy uchwyconej na zdjęciach w albumie „A Vulgar Display Of Pantera”.

Z kim jeszcze widzielibyście Jezusa na jednej scenie?

Jakub Gańko Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.