01.10.2019 16:45

Phil Collins upadł na scenie podczas koncertu [WIDEO]

Podczas jednego z ostatnich koncertów Phil Collins miał drobny wypadek. Muzyk nie utrzymał równowagi i upał na scenie.

Phil Collins
foto: Caballero/SouthBeach/SIPA/SIPA/East News

Phila Collinsa nie trzeba przedstawiać fanom rocka. Muzyk przez lata grał w grupie Genesis oraz ma na koncie Oscara i Nagrody Grammy czy Złotego Globu. Muzyk wykonał aż 8 piosenek, które dotarły do 1. miejsca listy Billboardu, a lista jego muzycznych zasług zdaje się nie kończyć. W 2003 roku artysta trafił do grona wyróżnionych w Songwriters Hall of Fame.

Phil Collins upadł na scenie podczas koncertu

Collins skończył w tym roku 68 lat, jednak nie chce schodzić ze sceny. Nadal aktywnie koncertuje i stara się sprostać oczekiwaniom swoich fanów. Niestety wiek wokalisty daje mu się we znaki. Muzyk podczas jednego z ostatnich koncertów pojawił się na scenie z laską, która niestety nie uchroniła go od wypadku.

Taylor Swift
Taylor Swift
Przeczytaj także Taylor Swift scoverowała hit Phila Collinsa “Can’t Stop Loving You”

29 września 2019 roku odbył się koncert Phila Collinsa w Charlotte. Muzyk wsparty o swoją drewniana laskę udał się w kierunku perkusji, za którą zasiadał jego syn, Nic. Artysta usiadł na przygotowanym dla niego krześle, jednak oparł się zbyt mocno i ciężar jego ciała zachwiał siedzeniem. Niestety wokalista nie utrzymał równowagi i upadł.

Na szczęście obsługa techniczna w błyskawicznym tempie pomogła Collinsowi wstać, a muzyk wyszedł z małego wypadku bez żadnego szwanku.

Zobacz też: Top 10: Największe przeboje Philipa Collinsa z okazji 68. urodzin muzyka 

Tagi: Rock News Phil Collins