06.11.2014 10:08

Phil Rudd z AC/DC spędzi 10 lat za kratkami?

Na perkusiście AC/DC ciążą poważne zarzuty. O co jest oskarżony? I co teraz z trasą AC/DC promującą płytę „Rock or Bust”?

Phil Rudd z AC/DC spędzi 10 lat za kratkami?
foto: kadr z wideo

6 listopada 2014 roku rano policja wtargnęła do domu Phila Rudda. Muzyk został zakuty w kajdanki i przewieziony przed sąd. Dlaczego? 25 i 26 września namawiał do zabójstwa dwóch osób!

Oskarżony nie odniósł się słowem do zarzutów. Nie pozostał też w areszcie – wyszedł za kaucją, nie może jednak opuszczać miasta. Nie może też zbliżać się do ulic Maleme Street i Riverton Road. Czyżby tam mieszkali ci, których chciał zobaczyć w trumnie?

tauranda(1)

Nie znamy danych tych osób. Kogo chciał się pozbyć Rudd? Macie jakieś typy?

Więcej powinniśmy dowiedzieć już za 3 tygodnie. 27 listopada perkusista ma ponownie zjawić się przed wymiarem sprawiedliwości. Grozi mu nawet 10 lat więzienia.

Fani AC/DC pewnie zastanawiają się, co w takim razie z trasą promującą płytę „Rock or Bust” (premiera 2 grudnia 2014 roku). Trzeba będzie poszukać zastępstwa? Muzycy jakby coś przeczuwali… Phil Rudd nie pojawił się na planie teledysków do 2 nowych piosenek zespołu. Nie ma go też na najnowszych zdjęciach promocyjnych.

Urszula Drabińska
Tagi: Rock News AcDc Phil Rudd