Philip Anselmo i Max Cavalera wykonali razem "Walk" [WIDEO]

Joanna Chojnacka
22.07.2019 10:31
Philip Anselmo i Max Cavalera wykonali razem "Walk" [WIDEO] Fot. kadr z wideo

Na ostatnim Dynamo Metalfest w Holandii podczas koncertu Philipa Anselmo & The Illegals na scenie pojawił się Max Cavalera i wykonał z zespołem utwór "Walk".

W dniach 19-20 lipca 2019 roku odbyła się kolejna edycja holenderskiego festiwalu metalowego Dynamo Metalfest. Na wydarzeniu zagrały takie kapele jak Arch Enemy, Steel Panther, Airbourne czy Carcass.

Philip Anselmo i Max Cavalera wykonali razem "Walk" 

Oprócz tego na festiwalowej scenie, uczestnicy imprezy mogli zobaczyć Philipa H. Anselmo & The Illegals. Zespół aktualnie gra na swoich koncertach set z hitami Pantery. Kiedy muzycy mieli przejść do wykonania największego przeboju grupy - "Walk" - na scenie pojawił się gość.

Przeczytaj także

Dzięki temu, że w imprezie występował także zespół Soulfly, Max Cavalera skorzystał z okazji i dołączył na scenie do Philipa Anselmo i The Illegals. Legendarni metalowi wokaliści wykonali wspólnie jeden z najbardziej rozpoznawalnych utworów Pantery. "Walk" pochodzi z szóstego studyjnego albumu grupy "Vulgar Display of Power" z 1993 roku.

Max i Iggor Cavalera wystąpią w Warszawie

Max i Iggor Cavalera, założyciele zespołu Sepultura wystąpią w Warszawie. Przyjadą do Polski z projektem Return Beneath Arise, a w ramach występu wykonają hity swojej kultowej grupy. Bracia zagrają 20 listopada 2019 roku w warszawskiej Progresji.

Zobacz też: Uczestnik koncertu Anselmo w Warszawie trafił do szpitala ze złamanym mostkiem

Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.