10.09.2019 14:51

Pianistka wykonała cover utworu z nowej płyty Toola w klasycznym stylu [WIDEO]

30 sierpnia 2019 roku ukazała się piąta płyta studyjna grupy Tool. Fani zespołu próbują już swoich sił w nowym repertuarze zespołu i nagrywają ich covery.

Tool
foto: Romana Makówka/Antyradio.pl

Po 13 latach zwłoki grupa Tool opublikowała wyczekiwany album. "Fear Inoculum" zebrał skrajne opinie wśród słuchaczy lecz nie zmienia to faktu, że był jednym z najniecierpliwiej wyczekiwanych wydawnictw metalowych od kilkunastu lat. Po niecałych dwóch tygodniach po premierze sieć zaczęły zalewać covery utworów z nowego albumu Toola.

Pianistka wykonała cover "7empest" Toola [WIDEO]

Jednym z nich jest wyjątkowa interpretacja utworu "7empest" w wykonaniu właścicielki kanału Gamazada na YouTubie. Kobieta pochodzi z Rosji i ma na koncie kilkanaście filmów, na których prezentuje swój ogromny talent. Artystka coveruje znane utwory rockowe i metalowe wykonując je na pianinie.

Tool
Tool
Przeczytaj także 12-latek nie poszedł na lekcje, bo chciał iść na koncert Toola. Bezcenna reakcja nauczyciela

Alexandra Kuznetsova ma na koncie kilkanaście nagrań, na których możemy usłyszeć utwory takie jak "Aerials" System Of A Down, "Sweet Child O'Mine" Guns N' Roses, "Enter Sandman" Metalliki, "Zombie" The Crabnerries, "Sonne" Rammsteina czy "What I've Done" Linkin Park. Na najnowszym filmie słyszymy interpretację dziewiątego na płycie "Fear Inoculum" numeru "7empest", który pianistka skróciła do 4 minut. 

Zobacz też: Tool - "Fear Inoculum" [RECENZJA] 

Tagi: Rock News Tool