26.07.2017 10:38

Pięciolatka śpiewa „In The End” Linkin Park

Śmierć Chestera Benningtona dotknęła miliony fanów Linkin Park na świecie. Także tych najmłodszych.

Pięciolatka śpiewa „In The End” Linkin Park
foto: Romana Makówka/Antyradio.pl, kadr z wideo

Hitem Facebooka w Irlandii stało się wideo z nagraniem wokalnych popisów pięcioletniej dziewczynki z miasta Limerick. Sophie Enright wzruszająco zaśpiewała największy przebój Linkin Park, „In The End”. Filmik zamieszczony na prywatnym profilu jej mamy Karen uzyskał ponad 3600 wyświetleń i wiele dalszych udostępnień.

Wybór piosenki nie był przypadkowy. Linkin Park to ulubiony wykonawca taty Sophie, a „In The End” to jego ukochany utwór. Matka dziewczynki opowiedziała irlandzkiemu portalowi irishmirror.ie, że córka poznała piosenki zespołu zaledwie dwa tygodnie temu. Od razu zakochała się w muzyce Amerykanów. Mama dodała:

"

Jest bardzo szczęśliwa i myśli, że jest sławna. Jest zachwycona liczbą wyświetleń filmu. "

Zobaczcie wideo z Sophie śpiewającą największy przebój Linkin Park:

Chester Bennington popełnił samobójstwo przez powieszenie 20 lipca 2017 w swoim domu w Los Angeles. Miał 41 lat, pozostawił sześcioro dzieci. 24 lipca 2017 oficjalne oświadczenie po jego śmierci wydał Linkin Park. Przyszłość grupy nie jest jeszcze przesądzona, ale na razie zespół odwołał wszystkie koncerty. Ostatni raz zespół stanął na scenie 6 lipca 2017 w Birmingham, a 15 czerwca 2017 w Krakowie zagrał po raz ostatni w naszym kraju.W piątek, 27 lipca 2017 hołd zmarłemu tragicznie Chesterowi oddadzą mieszkańcy Wrocławia.

Maciej Koprowicz
Tagi: Duperele Linkin Park Chester Bennington