20.11.2014 11:51

Piersi, które leczą

Courtney Love zdradziła jak wyglądało pojednanie z Davem Grohlem po 20 latach konfliktu. Okazuje się, że relację uzdrowił biust pewnej aktorki…

Piersi, które leczą
foto: flickr.com

Wokalistka zespołu Hole we wtorkowy wieczór była gościem programu „Jimmy Kimmel Live”. Opowiedziała między innymi o operacji nosa i relacjach z Davem Grohlem…

Jak zażegnać konflikt z kolegą, do którego nie odzywa się od lat 90.?

"

Lubiliśmy się, a potem nastąpiło te 20 lat, kiedy pozywaliśmy się nawzajem. Pewnej nocy zaczęliśmy jednak po prostu rozmawiać o cyckach pewnej aktorki. On je widział, ja je widziałam i stwierdziliśmy, że to najbardziej seksowny biust w Hollywood. Tak zakończyliśmy ten 20-letni okres wzajemnego oskarżania się. Czy to nie jest super? "

love twitter

Love uważa, że zawsze istnieje nadzieja na pojednanie.

"

Jeżeli można pozbyć się takiej ilości żalu, a w tym wszystkim było naprawdę dużo gówna, wydaje mi się, że każdy może to zrobić. "

O co można się pokłócić na 20 lat?

Courtney Love i Dave Grohl sprzeczali się od momentu śmierci Kurta Cobaina w 1994 roku o wszystko, co było związane z dziedzictwem zespołu Nirvana. Jednak podczas kwietniowego spotkania w muzeum Rock and Roll Hall of Fame muzycy dzielili ze sobą scenę. Nie pozabijali się, wręcz przeciwnie: wyściskali się serdecznie! Od tego czasu, nie szczędzą sobie komplementów i ciepłych słów wypowiadanych w mediach.

Są dowody!

Loveeee tw

I żyli długo i szczęśliwie… O nowym nosie wokalistki pisać nie będziemy!

Magda Słomka
Tagi: Duperele Dave Grohl Courtney Love