Pierwsza ściana śmierci w 360 stopniach

Magda Słomka
22.07.2015 10:38
Pierwsza ściana śmierci w 360 stopniach Fot. kadr z wideo

Wasze ciała są raczej wątłej postury i nigdy nie ryzykowaliście uszczerbkiem na zdrowiu wbijając się pod samą scenę? Właśnie teraz poczujecie się, jakbyście byli w środku ściany śmierci!

Patrzycie czasem na młyn pod sceną, a na myśl przychodzą Wam słowa: „Achhh, chciałbym tak sobie pohasać, ale przecież urwie mi nogę”? Już nie musicie się martwić! Możecie dalej funkcjonować ze wszystkimi kończynami, a mimo to, doświadczyć niesamowitego przeżycia.

Pewien śmiałek postanowił wybrać się w głąb największej sieczki pod sceną z kamerą 360 stopni. To dzięki niemu zobaczycie, jak to naprawdę jest pośród tych wszystkich spoconych zabijaków. I to bez wrażeń zapachowych!

Obejrzyjcie wideo (aby zobaczyć, co dzieje się za Wami, wystarczy klikać w strzałki)!

Film został nakręcony podczas koncertu kapeli Heaven Shall Burn, który odbył się na festiwalu Resurrection Fest 2015 w Hiszpanii. Polacy jednak także potrafią się nieźle bawić pod sceną, na przykład w trakcie... Bożego Ciała!

Lubicie takie atrakcje jak ściana śmierci?

Magda Słomka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.