14.11.2014 13:14

Pierwszy pocałunek Kid Rocka

Brzmi zachęcająco? Przyszły rok zapowiada się dobrze dla muzyka. Kiedy ukaże się jego najnowsza płyta zatytułowana „First Kiss”?

Pierwszy pocałunek Kid Rocka
foto: commons.wikimedia.org

Kid Rock zapowiedział, że jego najnowszy krążek wyjdzie już 23 lutego 2015 roku. Artysta planuje w przyszłym roku odbyć także wielką letnią trasę koncertową promującą album. Rock podniecony sukcesem swojego tournée „$20 Best Night Ever Tour” promującego poprzednią płytę, „Rebel Soul”, aby utrzymać tempo pracy i pasmo sukcesów, zamknął się w studio i nagrał kolejny krążek.

kid rock fb

Kid Rock był producentem większości kawałków na „First Kiss”. Przy dwóch piosenkach współpracował z Danem Huffem, specjalizującym się głównie w muzyce country. Cała płyta została nagrana w domowym studiu Kid Rocka w Michigan.

Jak o krążku wypowiedziała się wytwórnia Warner Bros, pod której szyldem po raz pierwszy wydaje Kid Rock?

"

Nie powiemy wam, jak to brzmi – nie bylibyśmy w stanie zrobić tego sprawiedliwie. Jesteśmy pewni, że muzyka odpowie sama za siebie. Jeśli spojrzymy na to w sposób matematyczny, każda płyta Kid Rocka wydana przez WMG osiągnęła status platynowej lub multiplatynowej (z wyjątkiem złotych „Live Drucker” i „Rebel Soul”). Bezpiecznie jest więc postawić legiony fanów Kid Rocka na nogi, którzy byli z nim przez 25 lat kariery, aby cieszyli się tym szczególnym dla nas momentem i albumem. "

Szczegółowe informacje dotyczące singli i wakacyjnej trasy koncertowej mają pojawić się na początku 2015 roku.

Tymczasem posłuchajcie singla z poprzedniej płyty Kid Rocka zatytułowanego „Let's Ride”!

Czekacie na „całuśny” krążek?

Magda Słomka
Tagi: Rock News Kid Rock