16.07.2015 11:37

Pijana spadła ze schodów grając Queen

Każdy może być muzykiem! Aby stworzyć cover kawałka Queen „We Will Rock You” wcale nie trzeba wiele. Posłuchajcie bolesnej, spadającej przeróbki!

Pijana spadła ze schodów grając Queen
foto: kadr z wideo

Muzyka to jedna z najpiękniejszych form wyrażania siebie. Gniew, strach, radość, smutek – to wszystko można wyrzucić z własnego wnętrza i zawrzeć w brzmieniach... Najpiękniejsze jest to, że dźwięki wypływają zewsząd - z każdego drzewa, podmuchu wiatru, szumu Wartburga...

Materia dźwiękowa to rzecz wspaniała – muzykiem wszak może zostać każdy. To, czy radosna twórczość danej osoby spodoba się innym ludziom, to osobny temat. Ale przecież każdy twierdzi, że „nie obchodzi go zdanie innych, najważniejsze jest to, co reprezentujemy sami”. Tak się mówi...Nie spotkaliśmy się tu jednak, by toczyć rozprawy na temat samooceny, wróćmy więc do wszechstronności muzyki.

Powyższy wstęp powinien pomóc Wam zrozumieć, że do stworzenia kawałka wcale nie potrzebujemy wiele. Aby przypomnieć sobie, jak brzmi na przykład hit zespołu Queen – „We Will Rock You” - wystarczy:

  • Pijana dziewczyna
  • Dobre buty
  • Klatka schodowa
  • Twardy przedmiot wielkości telefonu

Rezultat możecie obejrzeć poniżej...

Jeśli nadal macie wątpliwości i nie wierzycie, że muzyka tkwi w każdym przedmiocie, przypomnijcie sobie, jak brzmi „Smells Like Teen Szpadel”, czyli utwór zespołu Nirvana zagrany na łopacie!

Lepszy taki cover niż „Bohemian Rhapsody” w wykonaniu Kanye Westa? :)

Magda Słomka
Tagi: Duperele Queen