14.01.2019 13:06

Pijany mężczyzna tańczył i śpiewał na scenie podczas koncertu Foo Fighters

Pierwszy koncert Foo Fighters w 2019 roku muzycy na pewno zapamiętają na długo. Wszystko przez wstawionego mężczyznę, który ukradł Dave'owi Grohlowi show.

Foo Fighters
foto: kadr z wideo/Michael Wistock

9 stycznia 2019 roku odbył się pierwszy tegoroczny koncert grupy Foo Fighters w Las Vegas. Występ w Hard Rock Hotelu był naprawdę wyjątkowy. Dave Grohl podczas grania spadł ze sceny, na szczęście nic poważnego mu się nie stało. Na imprezie popisał się także jeden z fanów grupy.

Pijany mężczyzna na koncercie Foo Fighters

Jak donosi portal musicfeeds.com.au, podczas pierwszego koncertu Foo Fighters w tym roku niespodziewaną gwiazdą wieczoru stał się wstawiony fan zespołu. Mężczyzna w średnim wieku został poniesiony na fali prosto w ręce ochrony. Jednak za zgodą Dave'a Grohla strażnicy porządku w Hard Rock Hotelu, pomogli mężczyźnie wejść na scenę.

Fan Foo Fighters zaczął tańczyć, śpiewać i biegać po całej scenie kradnąc zespołowi show i uwagę widzów. Mężczyzna przedstawił się publiczności jako "Jay from Bombay", czyli Jay z Bombaju. Jego zachowanie było tak komiczne, że niemal doprowadziło wokalistę do łez. Na filmie z wydarzenia widać, jak Grohl śmieje się, kuca i ukrywa twarz w dłoniach. Muzyk stwierdził, że pobicie przez zespół popisów ich fana będzie wręcz niewykonalne.

"

Jak mamy przebić Jaya z Bombaju? Przecież to niemożliwe. "

Joanna Chojnacka
Tagi: Duperele Dave Grohl Foo Fighters