Pink Floyd udostępnił niepublikowane demo utworu „High Hopes”

30.09.2019 11:50
Pink Floyd udostępnił niepublikowane demo utworu „High Hopes” Fot. . shutterstock.com

Jeszcze w 2019 roku Pink Floyd wyda "The Later Years", winyl dokumentujący działalność Davida Gilmoura, Nicka Masona i Richarda Wright od 1987 roku.

To prawdziwa gratka dla fanów Pink Floyd. "High Hopes" to jeden z popularniejszych utworów grupy. Większość osób, która na co dzień nie słucha Floydów, po usłyszeniu piosenki skojarzy ją z angielskim zespołem. Może to za sprawą charakterystycznej partii klawiszy i wokalu Davida Gilmoura? Na oficjalnym profilu Pink Floyd na YouTubie pojawiło się niepublikowane dotąd nagranie demo piosenki "High Hopes".

Pink Floyd udostępnił niepublikowane demo utworu „High Hopes”

Pink Floyd udostępnili wczesną wersję "High Hopes". Co odróżnia to nagranie od tego, które finalnie znalazło się na "The Division Bell"? Opublikowana wersja, która zadebiutowała 27 września 2019 roku, różni się miksem, a partie perkusji wydają się być całkowicie nieobecne. Utwór ma cięższy, bardziej tajemniczy charakter.

Przeczytaj także

Na płycie "The Later Years" znajdzie się również nowa wersja utworu z 1987 roku "A Momentary Lapse of Reason". W piosence słuchacz usłyszy odnowione ścieżki klawiszowe Richarda Wrighta i zupełnie nowe partie perkusji Nicka Masona. Edycja limitowana wydawnictwa będzie zawierała filmy koncertowe i masę wcześniej niepublikowanych rzeczy. Pełne szczegóły dotyczące zamówienia "The Later Years" w przedsprzedaży można znaleźć na stronie Pink Floyd. Najnowsze wydawnictwo ukaże się 29 listopada 2019 roku.

The Australian Pink Floyd Show zagra w Polsce w 2020 roku

The Australian Pink Floyd zagrają 25 lutego 2020 roku w Krakowie na Tauron Arenie. Bilety trafią do sprzedaży 28 sierpnia 2019 na stronach shop.metalmind.com.pl, www.eventim.pl, www.ebilet.pl, www.biletin.pl.

Ceny biletów w przedsprzedaży:

  • Płyta I kat. (siedzące) -  195 złotych
  • Sektory II kat. - 185 złotych

Zobacz także: Reaktywacja Pink Floyd? David Gilmour odpowiada

Karolina Woźniak Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.