Piosenka Dawida Podsiadły pojawiła się w nowym hicie Netfliksa

05.05.2020 15:45
Dawid Podsiadło w serialu Netfliksa|north Fot. Karol Makurat/REPORTER/East News

W tej produkcji odnajdziemy wiele polskich akcentów. Który utwór usłyszymy w serialu Netfliksa?

1 maja 2020 na Netfliksie zadebiutował serial "Kierunek Noc", w którym poznajemy historię pasażerów porwanego samolotu. Do przestępstwa dochodzi podczas groźnej katastrofy. Wybuchy na słońcu powodują, że bohaterowie muszą uciekać w mrok. "Kierunek Noc" to pierwszy belgijski serial oryginalny oparty na książce ''Starość aksolotla" Jacka Dukaja, który wraz z Tomaszem Bagińskim są producentami serialu. W produkcji nie brakuje polskich akcentów - jedna z głównych ról przypadła Ksaweremu Szlenkierowi, w serialu zobaczymy również Borysa Szyca. Na tym jednak nie koniec. 

Piosenka Dawida Podsiadły pojawiła się w nowym hicie Netfliksa 

W serialu wykorzystano również muzykę polskiego, popularnego artysty. Na początku 2. odcinka produkcji "Kierunek Noc" możemy usłyszeć przebój Dawida Podsiadły "Najnowszy klip" z płyty "Małomiasteczkowy". W klipie do tego singla zagrali odtwórcy głównych ról w polskim filmie "(Nie)znajomi", m.in. Tomasz Kot i Kasia Smutniak. 

 

Zobacz także: Zaskakujący występ gościnny polskiego gwiazdora w nowym hicie Netfliksa

Co ciekawe, już 4 dni po premierze serialu, produkcja znalazła się na 2. miejscu Top 10 najczęściej oglądanych produkcji Netfliksa w Polsce. W rolach głównych oprócz Szlenkiera wystąpili Jan Bijvoet, Mehmet Kurtulus, Laurent Capelluto, Pauline Étienne, Stefano Cassetti i Alba Gaïa Bellugi. 

Zobacz także: Dawid Podsiadło ogłosił nowe daty koncertów. Trasa została przeniesiona ze względu na koronawirusa 

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.