Piosenka Linkin Park uratowała mężczyznę przed samobójstwem

31.07.2019 12:07
Piosenka Linkin Park uratowała mężczyznę przed samobójstwem Fot. . shutterstock.com

Kobieta z Orlando na Florydzie uratowała człowieka przed samobójstwem. Pomogła jej w tym jedna z piosenek Linkin Park.

Cristina Settanni pracuje w służbie zdrowia. W lipcu 2019 roku kobieta była w drodze do pracy, kiedy zauważyła samotnego mężczyznę, który siedział na skraju mostu. Jak podaje portal Spin.com, Settanni na początku przejechała obok niego, ale po chwili postanowiła zawrócić i zatrzymać się. Później okazało się, że dobrze zrobiła. Cristina uratowała mu życie. 

Piosenka Linkin Park uratowała mężczyznę przed samobójstwem

Kiedy Settanni wysiadła z pojazdu, zdecydowała się usiąść obok mężczyzny. Kobieta starała się go uspokoić:

Naprawdę nie myślałam o tym, żeby się zatrzymać, ale kiedy zobaczyłam go w lusterku uznałam, że chyba powinnam, zwłaszcza że nikt inny tego nie zrobił [...] Zatrzymałam się, bo byłam kiedyś w podobnej sytuacji. Wiem, jak to jest stać na krawędzi i myśleć, że to Twoja jedyna opcja. Potrzebował kogoś, kto pokazałby mu, że ktoś go potrzebuje [...]

Cristina przyznała również, że w pewnym momencie mężczyzna przysunął się bliżej krawędzi, jakby szykował się do skoku. Cristina wykonała podobny ruch. Chciała mu pokazać, że jeśli on skoczy, to ona zrobi to razem z nim.

Przeczytaj także

Podczas wywiadu, którego Settanni udzieliła "Click Orlando", Cristina przyznała, że jest fanką Linkin Park. Wyrecytowała więc mężczyźnie fragment utworu "One More Light":

Nie wiedziałam, czy ta piosenka do niego w jakiś sposób przemówiła, ale on w pewnym momencie po prostu się rozpłakał.

Niedługo potem na miejsce zdarzenia dotarła policja, która pomogła zabrać mężczyznę w bezpieczne miejsce. Później chłopak został przeniesiony do zakładu opieki psychiatrycznej.

Zobacz także: Nie żyje Chester Bennington z Linkin Park

Karolina Woźniak Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.