27.07.2016 13:52

Piosenka z serialu „Pokemon” w metalowej wersji

Czy już wszystkie masz? Jeśli jeszcze nie, przed wyruszeniem w drogę zmień muzykę na metal.

Piosenka z serialu „Pokemon” w metalowej wersji
foto: kadr z wideo + materiały prasowe + Bóg Pejnta

Zawsze marzyliście, by zostać najlepszym trenerem pokemonów? To zapewne przeżywacie teraz najlepsze chwile w życiu, zagrywając się w Pokemon Go. Zanim jednak kieszonkowe potwory trafiły do podbijającej cały świat aplikacji firmy Niantic, łapało się w grach na Game Boya, a zaraz po szkole gnało do domu, żeby oglądać serial anime o przygodach Asha Ketchuma.

To właśnie w jego czołówce pojawiała się słynna piosenka, która w polskiej wersji nosiła tytuł „Czy już wszystkie masz?” i była wykonywana przez Janusza Radka. Chwytliwa melodia i pełen patosu tekst, opisujący w szczegółach trudy trenera pokemonów z miejsca zyskały sobie pośród nich oddanych zwolenników. Teraz pora przypomnieć sobie ten szlagier w nowej wersji.

Nasi ulubieni YouTuberzy z kanału Na metalowo pokazali wszystkim pokemonom, na czym polega mocne brzmienie. Żaden Pikachu nie pohamuje wyładowań elektrycznych przy tej gitarze, a Charmandery będą zionąć ogniem na wiele metrów, słuchając growlowanych partii wokalnych. Ta wersja wejściówki z „Pokemonów” przebudzi też każdego Snorlaxa.

Osobiście zachęcamy wszystkich trenerów Pokemon Go, by w swoje wędrówki na i poza miasto zabierali ze sobą właśnie taką wersję tego kawałka. Powinna stanowić odpowiednią motywację do dalszego spaceru i przypominać jego prawdziwy cel, którym - a jakże by inaczej - jest oczywiście złapanie ich wszystkich.

Ale dość tej retorycznej ekwilibrystyki - posłuchajcie sami:

Jeśli podobają Wam się takie metalowe przeróbki, polecamy też „Kroplą deszczu” Gabriela Fleszara oraz klasyczne przeboje disco polo: „Bierz co chcesz” Shazzy i „Jesteś szalona” Boys. Jeśli wolicie dziecięce klimaty, zapraszamy do ostrzejszych wersji wejściówki z „Gumisiów” czy utworu Fasolek. Metalowcy przerobili również Liroya i Kalibra 44, a także Gang Albanii.

Czy już wszystkie macie?

Jakub Gańko
Tagi: Duperele