Piotr Rogucki i Mikromusic w singlu "Operacja na otwartym sercu". Zobacz groteskowy teledysk

25.11.2020 16:54
Piotr Rogucki z Comy Fot. Romana Makówka / Antyradio.pl

Zobacz klip do piosenki Mikromusic i Piotra Roguckiego "Operacja na otwartym sercu".

25 września 2020 ukazała się płyta "Kraksa" zespołu Mikromusic. Jest to 7. studyjny krążek kapeli opowiadający o różnych aspektach miłości. Na albumie nie zabrakło muzycznych gości, m.in. w kawałku "Operacja na otwartym sercu" możemy usłyszeć Piotra Roguckiego, który od czasu zawieszenia działalności Comy coraz częściej angażuje się w ciekawe projekty muzyczne.

Polecamy

Piotr Rogucki i Mikromusic w singlu "Operacja na otwartym sercu". Zobacz groteskowy teledysk

Na płycie "Kraksa" muzycznie Mikromusic mocno nawiązuje do lat 80. i 60., zaś teksty są jak zawsze melancholijne i zabawne. Do ballady "Operacja na otwartym sercu" powstał teledysk, w którym widzimy wesele młodej pary. Chociaż na początku wydaje się, że wszystko jest w porządku, to jednak para zaczyna się kłócić i o mały włos panna młoda nie zabija swojego małżonka. Ten teledysk to niezła uczta dla oczu, zresztą przekonajcie się sami:

Piotr Rogucki ostatnio również zaangażował się we współpracę z Jakubem Karasiem z The Dumplings. Panowie nagrali album "Ostatni Bastion Romantyzmu", który przypadnie do gustu fanom mocnej linii basu i dziwnych tekstów Roguckiego. Duet wybrał się latem w krótką trasę koncertową i m.in. zagrał w Krakowie.

Polecamy
Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.