Piotr Rogucki robi fanom „Dobrze”?

Justyna Kierzkowska
22.09.2015 14:25
Piotr Rogucki robi fanom „Dobrze”? Fot. kadr z wideo

Wokalista zespołu Coma przygotowuje się do premiery trzeciego solowego albumu. Muzyk opublikował utwór „Dobrze”, do którego został stworzony także teledysk. Jak artysta prezentuje się w najnowszym kawałku?

Singlem „Dobrze” Piotr Rogucki na dobre rozpoczął promocję kolejnego krążka. Teledysk wyreżyserowali Zosia Zija i Jacek Piórko.

Premiera albumu „J.P. Śliwa” zaplanowana jest na 16 października 2015 roku. Wokalista wyjaśnił, że podczas nagrywania nowej płyty starał się zmienić swoje podejście do tworzenia muzyki.

To próba podejścia do albumu muzycznego, z zakresu muzyki rozrywkowej, jako do dzieła artystycznego porównywalnego z instalacjami, rzeźbami lub collage’ami współczesnych twórców. Miejsce, gdzie piosenka przestaje być jednorodnym i niewymagającym umilaczem czasu, a staje się wezwaniem do współudziału w akcie twórczym.

W galerii możecie zobaczyć, jak wyglądają kadry z nowego teledysku.

Rogucki pokazał też na swoim fanpage'u, jak będzie wyglądała okładka jego płyty, którą zaprojektowali i stworzyli Albert Pabijanek oraz Wojtek Domagalski. 

Muzyk ma już na swoim koncie wydaną w wydaną w 2011 roku płytę „Loki - wizja dźwięku” oraz album „95-2003” opublikowany w 2012 roku. W lutym 2015 roku na gali „Płyta Rocku Antyradia 2014” artysta otrzymał nagrodę dla Polskiego Wokalisty Rocku.

Jak się Wam podoba nowy utwór Piotra Roguckiego?

Justyna Kierzkowska Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.