22.09.2015 14:25

Piotr Rogucki robi fanom „Dobrze”?

Wokalista zespołu Coma przygotowuje się do premiery trzeciego solowego albumu. Muzyk opublikował utwór „Dobrze”, do którego został stworzony także teledysk. Jak artysta prezentuje się w najnowszym kawałku?

Piotr Rogucki robi fanom „Dobrze”?
foto: kadr z wideo

Singlem „Dobrze” Piotr Rogucki na dobre rozpoczął promocję kolejnego krążka. Teledysk wyreżyserowali Zosia Zija i Jacek Piórko.

Premiera albumu „J.P. Śliwa” zaplanowana jest na 16 października 2015 roku. Wokalista wyjaśnił, że podczas nagrywania nowej płyty starał się zmienić swoje podejście do tworzenia muzyki.

"

To próba podejścia do albumu muzycznego, z zakresu muzyki rozrywkowej, jako do dzieła artystycznego porównywalnego z instalacjami, rzeźbami lub collage’ami współczesnych twórców. Miejsce, gdzie piosenka przestaje być jednorodnym i niewymagającym umilaczem czasu, a staje się wezwaniem do współudziału w akcie twórczym. "

W galerii możecie zobaczyć, jak wyglądają kadry z nowego teledysku.

Rogucki pokazał też na swoim fanpage'u, jak będzie wyglądała okładka jego płyty, którą zaprojektowali i stworzyli Albert Pabijanek oraz Wojtek Domagalski. 

Muzyk ma już na swoim koncie wydaną w wydaną w 2011 roku płytę „Loki - wizja dźwięku” oraz album „95-2003” opublikowany w 2012 roku. W lutym 2015 roku na gali „Płyta Rocku Antyradia 2014” artysta otrzymał nagrodę dla Polskiego Wokalisty Rocku.

Jak się Wam podoba nowy utwór Piotra Roguckiego?

Justyna Kierzkowska
Tagi: Rock News Piotr Rogucki