14.12.2018 13:58

Pitbull scoverował Toto "Africa" na potrzeby "Aquamana"

Pitbull coverujący Toto na potrzeby filmu "Aquaman"? Co następne? Behemoth grający "Wrecking Ball" Miley Cyrus w "Królu Lwie"? Apokalipsa?

Pitbull scoverował Toto "Africa" na potrzeby "Aquamana"
foto: action press/Reporter/East News/Jen Lowery / SplashNews.com/East News

Do kina prędko nadpływa "Aquaman". Na tydzień przed oficjalną premierą filmu udostępniono soundtrack produkcji, który zawiera oryginalne utwory przygotowane na potrzeby "Aquamana". Wśród nich znalazł się prawdziwy potworek w postaci "Ocean To Ocean" w wykonaniu Pitbulla i Rhea. I nie było by w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że utwór jest coverem "Afriki" Toto. 

Trudno opisać słowami, jak bardzo beznadziejny jest ten utwór, dlatego po prostu go posłuchajcie:

Pitbull zmasakrował Toto

Jedynym pozytywną cechą tego utworu jest fakt, że podobno został użyty w filmie jako żart - tak możemy przynajmniej wnioskować po kilku komentarzach ludzi, którzy mieli okazję już zobaczyć "Aquamana". Nie zmienia to jednak faktu, że Pitbull i Rhea powinni naprawdę zastanowić się nad tym, co zrobili. Teraz jedynie mamy nadzieję, że piosence "Ocean To Ocean" będzie towarzyszył równie zły klip.

Dla uspokojenia polecamy posłuchać oryginalny przeboju Toto:

Aquaman - kiedy premiera?

"Aquaman" trafi do polskich kin już 19 grudnia 2018 roku. Kolejnymi filmami DC będą "Shazam" (kwiecień 2019) , "Joker" (wrzesień 2019), "Birds of Prey" (luty 2020) i "Wonder Woman 1984" (czerwiec 2020). 

Kamil Kacperski
Tagi: Duperele Toto Aquaman