Pixies wydał nowy singiel. Jak brzmi "St. Nazaire"?

12.09.2019 14:23
Pixies nowy singiel |undefined Fot. . ROBERT E KLEIN/ASSOCIATED PRESS/East News

Pixies wydał nowy singiel. Popularny zespół dał fanom przedsmak tego, co pojawi się na najnowszym albumie grupy.

Najpopularniejszymi utworami Pixies są "Where Is My Mind?", "Here Comes Your Man" i "Bone Machine". Do słuchania kapeli przyznawał się m.in. Kurt Cobain, który był fanem grupy z Bostonu. Teraz zespół przychodzi do fanów z utworem "St. Nazaire":

Pixies wydał nowy singiel. Jak brzmi "St. Nazaire"?

Najnowszy kawałek promuje nadchodzący album zespołu. "Beneath the Eyrie" będzie już siódmą studyjną płytą grupy. Pierwszym singlem był utwór "On Graveyard Hill". Na początku sierpnia zespół opublikował kolejny utwór zapowiadający wydawnictwo. "Catfish Kate" udostępniono razem z animowanym teledyskiem. Teraz przyszedł czas na "St. Nazaire". Jak prezentuje się trzeci singiel? 

Przeczytaj także

Pixies postanowił udokumentować cały proces nagrywania płyty. Z podcastu, który jest dostępny na Spotify dowiemy się, jak powstawały konkretne utwory, które znajdą się na albumie. Kapela zgodziła się, żeby świadkiem wszystkiego był Tony Fletcher, dziennikarz muzyczny. Podcast liczy 12 odcinków. Ostatni został opublikowany 12 września 2019 roku - w dzień udostępnienia "St. Nazaire". Premiera płyty odbędzie się 13 września 2019 roku.

Zobacz także: Jak brzmi utwór Pixies w zwierzęcym coverze?

Karolina Woźniak Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.