Placebo pokazał klip do "Try Better Next Time". Premiera albumu już niedługo [WIDEO]

21.01.2022 17:54
Brian Molko Fot. Brian Molko/agestock/East News

Zobaczcie, jak prezentuje się najnowszy klip do singla Placebo. Piosenka zapowiada nadchodzące wydawnictwo.

Zespół Placebo udostępnił live video do swojego nowego singla -  "Try Better Next Time". To kolejny po utworach "Beautiful James" i "Surrounded By Spies" singiel, który zwiastuje nowy, ósmy w dorobku album Placebo i pierwszy wspólny krążek formacji po prawie dekadzie - "Never Let Me Go". Jak prezentuje się wideo?

Polecamy

Placebo pokazał klip do "Try Better Next Time". Premiera albumu już niedługo [WIDEO]

"Try Better Next Time" to kontynuacja szczerego podejścia w przedstawieniu współczesności,  jakie zespół prezentuje na płycie "Never Let Me Go". O ile otwierający album singiel "Beautiful James" był surowym komentarzem na temat rozprzestrzeniania się ignoranckich opinii, a utwór "Surrounded By Spies" poruszał temat przesycenia technologią, o tyle "Try Better Next Time" łatwo pomylić z apokaliptyczną wizją przyszłości. Zamiast tego, zespół skupia się mniej na zakończeniach, a bardziej na nowych początkach. To hymn na cześć końca świata, który znamy i celebracja możliwości tego, co może nadejść później, bez względu na to, czy ludzkość zasiądzie przy stole, czy nie.

Na nowym albumie "Never Let Me Go" grupa Placebo mówi o ważnych tematach w charakterystyczny dla siebie sposób. Krążek ukaże się 25 marca 2022 i nowy materiał będziemy mogli usłyszeć na polskim koncercie jeszcze w tym roku. Placebo zagra 17 października 2022 w Warszawie w hali Expo XXI.

Polecamy

Placebo – "Never Let Me Go lista": Tracklista

 1. Forever Chemicals
 2. Beautiful James
 3. Hugz
 4. Happy Birthday In The Sky
 5. The Prodigal
 6. Surrounded By Spies
 7. Try Better Next Time
 8. Sad White Reggae
 9. Twin Demons
 10. Chemtrails
 11. This Is What You Wanted
 12. Went Missing
 13. Fix Yourself
Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.