Płyta O.N.A. ukaże się na limitowanym winylu z okazji 20-lecia. Jak zdobyć krążek?

26.11.2021 16:01
Agnieszka Chylińska i zespół O.N.A. Fot. TRICOLORS/East News

Minęło już 20 lat od wydania albumu ''Mrok''. Z tej okazji O.N.A. ma coś specjalnego dla swoich fanów.

Dobra wiadomość dla fanów O.N.A., którzy chcą uzupełnić swoją kolekcję winyli. Z okazji 20. rocznicy albumu ''Mrok'' materiał ukaże się na czarnym winylu ''white splatter''. Już teraz ruszyła przedsprzedaż albumu.

Polecamy

Płyta O.N.A. ukaże się na limitowanym winylu z okazji 20-lecia. Jak zdobyć krążek?

Płyta ukaże się w ramach kolekcjonerskiej serii kolorowych winyli wydanych przez Sony Music Entertainment Poland. Wyprodukowano tylko 2000 sztuk i każdy egzemplarz ma swój unikalny numer. Album w cenie 89,99 zł zamówicie już teraz w przedsprzedaży na asfaltshop.pl oraz nowaplyta.pl.

materiały prasowe Fot. materiały prasowe

Jest to piąty i zarazem ostatni album O.N.A. Na płycie „Mrok” zespół prezentuje swoje cięższe i bardziej mroczne oblicze. Mamy tutaj do czynienia z bardzo dobrze zaaranżowanym nowoczesnym graniem, które w idealny sposób podkreśla odrobina elektroniki w przeróżnej postaci.

Polecamy

„Mrok” to album pełen poetyckich tekstów i barwnych porównań. Dominującymi tematami, które poruszyła Agnieszka Chylińska pisząc teksty wszystkich piosenek były niezdrowa miłość i śmierć. Wśród 9 kompozycji, które znalazły się na płycie nie zabrakło elementów ciężkiego rocka.

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.